Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért beszél velem a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért beszél velem a barátom csúnyán?

Figyelt kérdés

Sokszor mond rám degradáló jelzőket pl. h...lye, buta, őrült stb.

Most is legutóbb összevesztünk, mert ő egy programra azt mondta lehet nem fog összejönni, én meg azt mondtam akkor nem érdekel. Ekkor azt vágta a fejemhez, hogy b....i, h....lye p....sa vagyok, nem vagyok jó semmire, és hogy apu meg anyu kinyalt... a f...ne...kem. Mikor mondtam, hogy nekem nem tetszik, ahogy beszélt velem, akkor az indok az rá, hogy ő neki megvolt rá az indoka.

De azt is mondta már rám egy film után, amit közösen néztünk, hogy biztos r.....kodtam, de ő csak viccelt, mert a filmben a psi is ezt mondta a barátnőjére.

Sokszor van úgy hogy más nőket nézeget előttem, hogy nézzem milyen a munkatársa, vagy éppen az exei, de őt senki nem érdekli, csak én, de ez engem zavar.

Most nem rég viszont csodálkozott azon, hogy azt mondtam neki mert én sose szoktam neki semmi bántót mondani), hogy ő egy id...ta, mert megvetetett velem, egy olyan cuccot, amire azt mondta, hogy ő megtudja javítani, aztán még sem. Nem szeretek úgy új cuccot venni, hogy az nem 100%. Utána leordította a fejem, hogy én nem értek semmihez, és hogy a szüleim nekem mindent megadtak, semmire nem volt gondom az életben, csak megszületnem volt nehéz, és büntetésül ő nem fog velem szexelni, de ha neki szüksége lesz rá, akkor kiengesztelésül szexeljek vele.


2023. okt. 2. 13:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert gyökér g.eci.


Én is eltűrtem egy ideig amúgy, mert nem volt önbizalmam. Az egyik csak néha mondott ilyeneket, pl amikor egy lány bejött neki (ő mondta szó szerint, hogy bejön neki) és én sokat csesztettem vele, hogy akkor miért nem vele van, akkor mondta, hogy "na elmész a jó kva anyádba te büdös ri.banc", ez egyszer volt és egyből bocsánatot kért, de amúgy rendszeresen mondta, hogy hisztis pi.csa vagyok. Érdekes módon ezt senki nem mondta utána, mert amikor szerinte hisztiztem, akkor valójában csak meg akartam beszélni a problémákat. Na mint írod ő sem akart szakítani, és mondta ezt is, hogy nem fog senki jobban szeretni, hát én végül csak kidobtam nagynehezen, azóta is abból táplálkozom, hogy vsszagondolok arra, hogy sírt kétségbeesetten :D Nagyon vicces.


A másik meg veszekedéseknél mondta, hogy ótvar kva, meg idióta kva, okoskodó kva, utál minden percet amit velem töltött, bárcsak meg sem ismert volna. Na hát szakítani ő sem akart, mert amúgy ezeket mindig csak cseten írta, élőben nem mondott ilyeneket, és amikor mondtam, hogy talizzunk beszélnünk kell mondta hogy ha szakítani akarok akkor nem jön el. Úgyhogy legközelebb az egyik ilyen után leírtam eki egy regényt arról, hogy mekkora ge.ci és most vége. Na akkor már meg akart változni persze...


Ha mást nem tudsz tenni akkor szakíts cseten nehogy az legyen hogy nem csak csúnyákat mond rád de meg is ver, az ilyen palik nem félnek erőszakosak lenni a nőkkel, annyi bennük a feszültség... Akit másodiknak mondtam exem az is mondta hogy legszívesebben eltörné a kezemet...

2023. okt. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a kérdező egy troll, már vagy 100 kérdést írt ki a barátjáról, aki mindig "viccel" vele és le lett írva milliószor hogy hagyja el mégse teszi. Nem akarom elhinni, hogy létezik olyan nő, aki annyira hülye, hogy már rég nem dobta volna ki.
2023. okt. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
52%
Remélem azért alaposan lecidázod utána bő nyállal, hogy kedvesebb legyen.
2023. okt. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
47%

Dumálj neki vissza, hogy:

"Köszönöm a bókot, a véleményed téged jellemez".

Ha igaza is van valamiben, akkor sem így, sem akkor kellene közölnie, hanem nyugis, kultúrált helyzetekben.

2023. okt. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert hagyod.
2023. okt. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a kérdés, hogy miért jársz egy bunkóval?
2023. okt. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A nálam nem fogsz jobbat találni tipikusan az ilyen vadállat pasik szövege, mint a ,,párod.'' Számomra is érthetetlen,hogy miért vagy még vele.. Nem tisztel, ezek alapján igazából sz@rba se néz, már rég dobni kellett volna.
2023. okt. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Gondold végig ez jó-e neked, és ne másokra hallgass. Egyik nőnek a pasid egy szemét állat, a másik meg élvezi a két alázás közti szüneteket. Ismertem nőt aki egymás után 3 olyan pasival jött össze akik ordítottak vele, ököllel ütötték. Azóta is egy ilyennel van tudja a fene hányadikkal, közben dolgozik, éli az életét. Ha senki a világon nem mondaná neki hogy ez rossz, valószínű eszébe sem jutna. Egyszerűen már kislányként így nőtt fel. "A férfinek igaza van, az asszony neve pedig hallgass".
2023. okt. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!