Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog az, hogy a 22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog az, hogy a 22 éves barátom inkább az édesapjával nyaral, mint velem?

Figyelt kérdés

4 éve járunk, még soha nem utaztunk sehova és nem nyaraltunk együtt. Igaz, nekem nem volt pénzem, mert tanultam, egyetemre jártam. Most viszont dolgozom, de a bérem így kezdőként még nem magas. A szüleimmel élek, ők szegény emberek, ezért beszállok a rezsibe és a kaja költségekbe.


A barátom szülei találtak egy akciós tengerparti nyaralást. A barátom édesanyja egy műtét miatt nem utazhatott, otthon lábadozott.

De a barátom és édesapja megbeszélték, hogy befizetik ezt a nyaralást.

A barátom felajánlotta, hogy menjek én is. Természetesen, saját költségemen.

Viszont ez a nyaralás hiába akciós, egy luxusszállodában volt az elhelyezés és étkezés, ezért még akciósan is drága. Legalábbis nekem.


Megkértem a barátomat, hogy inkább menjünk máshova, olyan helyre, amire nekem is van pénzem. Mert nagyon szeretnék vele együtt nyaralni.


Ezt határozottan elutasította mondván, hogy már úgy döntöttek édesapjával, hogy lefoglalják ezt az utazást.

És így végül el is utaztak ők ketten. Nélkülem.


Nekem ez nagyon furcsa. Nagyobb élmény volt neki egy luxusszállodában lenni, mint velem nyaralni egy szép, de nem túl drága helyen?


Természetesen ezután próbáltam erről vele beszélgetni, elmondtam, hogy nagyon megbántott. Ráadásul édesanyja előtt mondtam. Azt reméltem, hogy az édesanya, mint nő jobban fog megérteni és kiállni mellettem. De tévedtem, mert kegyetlenül érzékelten volt ebben a témában. Szerinte ez teljesen rendben van, hogy a fia nem velem, hanem az édesapjával nyaralt.


Megpróbáltam túl tenni magam a történteken, de tegnap közös vacsora közben mindenféléről beszélgettünk és úgy mellékesen, lazán megjegyezték, hogy: "Hát igen, te nem akartál nyaralni."


Majdnem sírva fakadtam. Hogy tudják így kiforgatni a történteket, másképpen előadni?



2023. okt. 4. 19:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%

Hamarosan lesz egy exed...

Ha van egy kis tartásod és józan utángondolásod !

2023. okt. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Voltam hasonló helyzetben, bár én már szakítottam. Fontos, hogy a párod téged is előtérbe helyezzen, főleg 4 év után. Nem gond szerintem, hogy volt családi nyaraláson,ahol te nem voltál, de nem értem, hogy utána miért nem ment el veled is nyaralni kettesben? A nyár nem 1 hétből áll. Ha azt érzed, hogy nagyon otthon ragadt ember és téged a háttérbe szorít, csak hogy az otthoniaknak "megfeleljen" érdemes elgondolkodni kinek mennyire fontos ez a kapcsolat.
2023. okt. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Ha annyira komolyan gondolná veled, fizette volna az utadat..
2023. okt. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

#2: Azért nem jött velem is nyaralni, mert neki arra az egy nyaralásra volt pénzre, kettőre már nem. Szóval, választania kellett a kettő lehetőség között és így választott.


Nem azért nyaralt édesapjával, mert a szüleinek akart megfelelni!

Nekik teljesen mindegy volt, hogy ő hol nyaral.


Egyébként a nyaraláson az édesapja inkább egy ismerős házaspárral beszélgetett a parton egész nap. Tudták, hogy az a idős házaspár is ott lesz.


A barátom meg csak úgy ott volt... Fürdött a tengerben, búvárkodott, kagylókat gyűjtött.

2023. okt. 4. 19:40
 5/21 anonim ***** válasza:
50%
4 év alatt semmi hasonló nem volt? Semmi más bajod nincsen vele?
2023. okt. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%

#2 vagyok

4 év alatt egy nyaralást sem tudott kifizetni veled? Mennyit találkozol vele egy héten? Milyen programokat csináltok? Vannak közös terveitek, komolyabb beszélgetéseitek?

Ezeket persze elég magadnak is megválaszolnod, a lényeg, hogy rájöjj neked ez elég e vagy több szeretetet igényelnél a párodtól :)

2023. okt. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
63%
Nem kéne ilyen se.
2023. okt. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%

Elég gáz a pasid, de az anyja sem különb.

Az én anyám biztos nem mondana ilyent, hanem inkább arra beszélne rá, hogy a párommal menjek, ha csak egy nyaralás fér bele a büdzsébe.

2023. okt. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%
Nekem az jön le, hogy a pasid ugye még csak 22 éves, ezáltal pedig hiába nagykorú, gyakorlatilag még gyerek. Ő anyuci szeme fénye, egyetlen pici fiacskája. És mi az, hogy te le akarod őt nyúlni a családtól? Hát még szép, hogy apucival (meg anyucival ah nem lett volna beteg) megy nyaralni, nem veled, a hülye kis menyjelölttel, aki el akarja rabolni a család szeme fényét! Féltékeny anyósjelölt magyarul, nem lesz veled, se a fia leendő jegyesével soha támogató...
2023. okt. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%
Áraktól függetlenül az a nem normális hogy egy felnőtt férfi az apjával nyaral és nem a nőjével. Én menekülnék ebből a kapcsolatból.
2023. okt. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!