Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog az, hogy a 22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog az, hogy a 22 éves barátom inkább az édesapjával nyaral, mint velem?

Figyelt kérdés

4 éve járunk, még soha nem utaztunk sehova és nem nyaraltunk együtt. Igaz, nekem nem volt pénzem, mert tanultam, egyetemre jártam. Most viszont dolgozom, de a bérem így kezdőként még nem magas. A szüleimmel élek, ők szegény emberek, ezért beszállok a rezsibe és a kaja költségekbe.


A barátom szülei találtak egy akciós tengerparti nyaralást. A barátom édesanyja egy műtét miatt nem utazhatott, otthon lábadozott.

De a barátom és édesapja megbeszélték, hogy befizetik ezt a nyaralást.

A barátom felajánlotta, hogy menjek én is. Természetesen, saját költségemen.

Viszont ez a nyaralás hiába akciós, egy luxusszállodában volt az elhelyezés és étkezés, ezért még akciósan is drága. Legalábbis nekem.


Megkértem a barátomat, hogy inkább menjünk máshova, olyan helyre, amire nekem is van pénzem. Mert nagyon szeretnék vele együtt nyaralni.


Ezt határozottan elutasította mondván, hogy már úgy döntöttek édesapjával, hogy lefoglalják ezt az utazást.

És így végül el is utaztak ők ketten. Nélkülem.


Nekem ez nagyon furcsa. Nagyobb élmény volt neki egy luxusszállodában lenni, mint velem nyaralni egy szép, de nem túl drága helyen?


Természetesen ezután próbáltam erről vele beszélgetni, elmondtam, hogy nagyon megbántott. Ráadásul édesanyja előtt mondtam. Azt reméltem, hogy az édesanya, mint nő jobban fog megérteni és kiállni mellettem. De tévedtem, mert kegyetlenül érzékelten volt ebben a témában. Szerinte ez teljesen rendben van, hogy a fia nem velem, hanem az édesapjával nyaralt.


Megpróbáltam túl tenni magam a történteken, de tegnap közös vacsora közben mindenféléről beszélgettünk és úgy mellékesen, lazán megjegyezték, hogy: "Hát igen, te nem akartál nyaralni."


Majdnem sírva fakadtam. Hogy tudják így kiforgatni a történteket, másképpen előadni?



2023. okt. 4. 19:12
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
49%
Kedves kérdező! Remélem, hogy elbeszélgettél velük vagy szakítottál és nem hiába koptattuk ujjainkat.
2023. okt. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!