Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog az, hogy a 22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog az, hogy a 22 éves barátom inkább az édesapjával nyaral, mint velem?

Figyelt kérdés

4 éve járunk, még soha nem utaztunk sehova és nem nyaraltunk együtt. Igaz, nekem nem volt pénzem, mert tanultam, egyetemre jártam. Most viszont dolgozom, de a bérem így kezdőként még nem magas. A szüleimmel élek, ők szegény emberek, ezért beszállok a rezsibe és a kaja költségekbe.


A barátom szülei találtak egy akciós tengerparti nyaralást. A barátom édesanyja egy műtét miatt nem utazhatott, otthon lábadozott.

De a barátom és édesapja megbeszélték, hogy befizetik ezt a nyaralást.

A barátom felajánlotta, hogy menjek én is. Természetesen, saját költségemen.

Viszont ez a nyaralás hiába akciós, egy luxusszállodában volt az elhelyezés és étkezés, ezért még akciósan is drága. Legalábbis nekem.


Megkértem a barátomat, hogy inkább menjünk máshova, olyan helyre, amire nekem is van pénzem. Mert nagyon szeretnék vele együtt nyaralni.


Ezt határozottan elutasította mondván, hogy már úgy döntöttek édesapjával, hogy lefoglalják ezt az utazást.

És így végül el is utaztak ők ketten. Nélkülem.


Nekem ez nagyon furcsa. Nagyobb élmény volt neki egy luxusszállodában lenni, mint velem nyaralni egy szép, de nem túl drága helyen?


Természetesen ezután próbáltam erről vele beszélgetni, elmondtam, hogy nagyon megbántott. Ráadásul édesanyja előtt mondtam. Azt reméltem, hogy az édesanya, mint nő jobban fog megérteni és kiállni mellettem. De tévedtem, mert kegyetlenül érzékelten volt ebben a témában. Szerinte ez teljesen rendben van, hogy a fia nem velem, hanem az édesapjával nyaralt.


Megpróbáltam túl tenni magam a történteken, de tegnap közös vacsora közben mindenféléről beszélgettünk és úgy mellékesen, lazán megjegyezték, hogy: "Hát igen, te nem akartál nyaralni."


Majdnem sírva fakadtam. Hogy tudják így kiforgatni a történteket, másképpen előadni?



2023. okt. 4. 19:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
3%

Szerintem örülj neki, hogy ilyen családcentrikus, most te csak a barátnője vagy, feleséges bánásmódot akkor várjál el amikor, tényleg családtag leszel

Szerintem a fiúnak sok esze van h inkább a családját választja mint téged, miért nem mész el te is a családoddal?

2023. okt. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
92%

11

Nincs nőd, ugye? Nem is lesz :D

2023. okt. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
17%

#12 Nincs férfid, ugye? Nem is lesz. :D


A kérdésre válaszolva: teljesen normális. Nyilván nem akart az apjával kiszúrni csak azért, mert neked nincs pénzed kifizetni a nyaralást. A korábbi ígéretét nem vonta vissza: helyesen tette. Az meg nem tudom, miért evidens egyeseknek, hogy a fiúnak kellett volna fizetni a nyaralást? Ennyi erővel, ha a kérdező komolyan gondolná vele, akkor összespórolta volna az utazást magának meg a barátjának is.

2023. okt. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
82%

Négy év után inkább az apjával nyaral..? :D nagyon gáz, mellesleg 13# fáj felfogni hogy a társunknak segítsük? Volt időszak hogy én dolgoztam többet mert párom lesérült, nem volt ilyen hogy én pénzem te pénzed.. főleg x év után.. segítenem kellett, szerettem eléggé szóval megtettem mert ő is így viszonyult hozzám ha helyzet volt ilyen az egészséges párkapcsolat, ha egy férfihez így kellene viszonyulnom x év után, nem segít ki! Nem értené meg a helyzetem hogy vele! Szeretnék lenni mert.. és inkább füle-farka be.. megy mással.. én nagyon gyorsan ereszteném..

Ennyi idő után ennyit jelent neki az érzésed… mi lesz később?

2023. okt. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
87%
11-es szerintem maga az anyós!xdddd
2023. okt. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
87%

11-es: fickó vagyok és semmi igazad nincs! 4 év alatt igenis elviszem valahová a páromat és elhívom! Legalább egyszer-egyszer. Ha nem akarom apámat lemondani, akkor hárman megyünk! Sőt: akár apám is besegíthet neki!


Ebből a családból és kapcsolatból nagyon gyorsan ki kell lépni, sajnálom!

2023. okt. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
87%
9-eshez: nekem nem számítana, hogy anyuci egyetlen fénye vagyok. Tényleg így van. Nem hagyom fosban 4 év alatt a páromat! Lényegtelen, hogy 34 éves vagyok. 22 évesen is így gondoltam volna!
2023. okt. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
81%
Na ezért jó hogy nincsen anyósom xdddd
2023. okt. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nálam meg amúgy párom - bizonyos okokból - távoltartja magát a családjától és anyummal jóban van. Úgyhogy nálunk ilyen fronton is minden rendben. ^.^


34/F

2023. okt. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
12%
Ha a csavod hanyagolna a csaladjat es minden penzet rad koltene az is zavarna
2023. okt. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!