Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen féreg?

Figyelt kérdés

Üdvözlet mindenkinek!

Rövid leszek és tömör.


A kedves férjem a baj!

Mindennek lehord, gúnyol. Elsőben az a baj, hogy szerinte nem vezetek normálisan. Folyton lát új karcolásokat az autón! Sőt még körbe is járja az autót, hogy nézze meg jól, utánna rohan mérgesen és kérdőre von, hogy hol? Mikor? Hogyan?


Az imént is rohan, hogy az auto bal oldalán egy jó nagy karcolás van!

De az égre esküszöm, hogy nem tudom, hogyan történt!

Ezért mindig az a válaszom, hogy nem tudom!

Szerinte hazudok!

Pedig nem.


Hozzám vágja, hogy miért nem tudsz egy normális nő lenni, aki normálisan vezet? Te nem vagy nő, te egy nem is tudom mi vagy!


Azt mondja, hogy egész nap nem csinálok semmit sem a ház körül.

Pedig mindent megcsinálok.

Őt be viszem reggel, délután meg érte megyek.

Amint haza jövünk, ő neki kezd borogatni, a büdös zoknit az ajtó előtt hagyja, a törölközőt a konyhában hagyja.

Sáros cipőben jön be a lakásba.



Annyira nem bírom, több okot is tudok, hogy ne hagyjam el, de többet is, hogy elhagyjam.


Hazudni nem akarok neki, de ez így nem mehet tovább!



2022. szept. 24. 14:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert megteheti, hiszen tűröd neki még mindig.
2022. szept. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Te vsgy a hibás, amiért tűröd. Miert te viszed dolgozni amugy? Kié a ház?
2022. szept. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
Keress valamit, amiben ő is béna és fikázd te is őt. 😅Viccet félre téve, költözz vissza a szuleidhez egy pár hétre, de előtte szembesítsd vele, hogy ha nem változtat a feléd tanúsított hozzáállásán, akkor elvaltok. Addig is van 3 hete gondolkodni. Azalatt a 3 hét alatt még véletlenül se tévedj haza a hazatokba! Élje csak meg, hogy egyedül van.
2022. szept. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Ő nem tud vezetni, hogy te hozod-viszed?

Amúgy én se értékelném, ha folyton megkacolnád a kocsit, de nyilván nem direkt csinálod és ettől nem leszel kevésbé nő. A többit inkább nem is véleményezném. Ezek után érdekelne, hogy mégis milyen okaid vannak, hogy inkább vele maradsz.

2022. szept. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

1.A testvérem háza, ő külföldön dolgozik. Túl sokat fizettünk albérletet stb aztán én leslkudtam a testvéremmel, hogy lakjunk a hazában.

Tervben van, hogy lesz saját házunk, de egyenlőre még valaki nem akar házra költeni.


2. Nincs jogosítványa. Eskü a kedvem is elment a vezetéstől!


3. Eskü nem is direkt karcolom, ha véletlenül is karcolnám szólnék neki, de olyan karcolásokat mutat amikről nem is tudtam!

2022. szept. 24. 14:44
 6/23 A kérdező kommentje:
Inkább nem írom ide az okát, hogy miért nem hagyom el.
2022. szept. 24. 14:45
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek van? Neked van munkahelyed?
2022. szept. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Nem vagy nagy sofőr,parkolásokban béna vagyok, ezért nem is megyek olyan helyre, ahol pl oldalt kell parkolni, vagy épp full a parkoló.


Az imént is elkezdtem a sírás, mert annyi teher van a vállamon, és fogalmam nincs, hogy hogyan szabaduljak meg akár egytől is!

2022. szept. 24. 14:53
 9/23 A kérdező kommentje:

7/ épp ez az, ezt nem akartam ide írni!

Iskolás vagyok, felmondtam a munkahelyen még a gyerek előtt.

2022. szept. 24. 14:54
 10/23 A kérdező kommentje:
De bevételem van, nem vagyok ingyenélő
2022. szept. 24. 14:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!