Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar beszélni a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar beszélni a párom?

Figyelt kérdés

Megváltozott valami a párommal. Eddig naponta minden este beszélgettünk 2-3 órát lefekvés előtt és napközben pedig sokszor érdeklődött hogy hogy vagyok. Nah ez kb 3-4 napja a semmiből megváltozott. Én kérdezem, hogy van-e valami baj vagy akar-e beszélni, de mindig azt a választ kapom hogy minden rendben.

Szerintetek?



2023. okt. 9. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Nyilván hazudik. Hogy miért, arra te nagyobb eséllyel jössz rá, mint idegenek.
2023. okt. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtwn tekintheted egy jelnek ezt a valtozast. Varhatoan lesznek tovabbi jelek, amik megerositik ezt. Bar ilyenkor kommunikalhtaod fele, hogy ez rossz erzest kelt benned, de ezzel csak kizsarolnad a figyelmet belole. Elobb utobb csak kinyogi, hogy mi a baja.
2023. okt. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elhagyott 😅 indoklás nélkül… de legalább kiderült hogy mit tartogatott eddig
2023. okt. 10. 08:45
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én sokszor jártam így. Igazából annyi, hogy a férfiaknak kell a punci, amiért bármit megtesznek, és az elején még örülnek is, hogy beszélgethetnek a nővel, mert nagy a rózsaszín köd, boldogok, hogy végre van valakijük. Majd egy pár hónap után úgy vannak vele, hogy oké, most már biztos a kapcsolat, szeret engem, úgyis velem marad, bármit csinálok. Úgyhogy megnyugodnak és visszavesznek abból, amit eddig csináltak. Már nem írnak annyit napközben, már nem hívnak fel, már nem mondják el mindennap, hogy szép vagy, stb. Csak hátradőlnek, mert nekik csak az kellett, hogy találjanak valakit, de fogalmuk sincs arról, hogy azt meg is kéne tartani valahogy... Az egyik ilyen exem pl ki is mondta, hogy hát igen, természetes neki, hogy ott vagyok, az elején még annyira nem ismertük egymást, akkor jó volt beszélgetni, de most már együtt vagyunk egy ideje, úgyhogy akkor már minek. Szakításnál meg csak nézett egy nagyot, hogy jééé, ez a lány kidobott, de miért, hiszen én az első hónapokban sokat beszélgettem vele (akkor meg már 2 éve voltunk együtt). Amúgy amit megfigyeltem, hogy az első szex után lesznek ilyenek, mert annyi volt a célkitűzésük, hogy belemártsák a szűz f.aszukat egy punciba. Én meg fiatalon még hónapokig vártam az elsővel. Utána valahogy minden megváltozott. És nem csak én vettem ezt a jelenséget észre, egy barátnőm is így járt.


Akinek csak addig vagy érdekes, amíg tart az újdonság varázsa, az valójában nem szerelmes beléd. Az én párom 2 év után is mindig érdeklődik, meg hív napközben, pedig együtt élünk, ha hazaérünk munkából úgy örülünk egymásnak, mintha az első héten lennénk.

2023. okt. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!