Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar a női párom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar a női párom az új munka helyén megismert férfiakról beszélni nekem?

Figyelt kérdés
A Párom gyárba ment dolgozni(mehetne máshova is a végzettsége alapján) Bekerült számomra egy idegen környezetbe ahol vegyesen vannak nők férfiak.Nekem (aki sajnos féltékeny tipus)nem akar beszélni arról hogy kikkel ismerkedett meg. Miután oda került nekiállt fogyózni holott nekem így is tetszik, a munkahelyén nem hordhat ékszert a hétvégén sem hordja a tőlem kapott ékszereket. Szerintetek?
2015. okt. 15. 05:29
 1/2 BlackSword ***** válasza:

Pont azért, mert féltékeny vagy... A másik meg az, hogy sose keverd össze a magánéletet a munkával... Ahogy a volt főnököm mondta: a magánéleti gondjaid hagyd az iroda előtt, a munkelyit meg az irodában. Hidd el, mindkettő meg fog várni...


Ráadásul sok helyen nem hordhat az ember ékszert, mert balesetveszélyes, így az ember megszokja, hogy nincs rajta...

2015. okt. 15. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Pont azért, mert féltékeny vagy s kicsapnád a hisztit, a nőkről mesél?

Hogy lehet úgy élni, hogy valakinek állandóan bizonygatni kell, hogy nem kell más férfi? Te tudnád csinálni hosszú távon ha az asszony naponta ellenőrizgetne? Ha azt hinné azért jász munkába, hogy mindenkin legeltesd a szemeidet, s mindenkit megdugj aki él s mozog?

Te nem érzed, hogy szeret? Vagy úgy gondolod, hogy megcsalós fajta (akkor miért élsz vele?)?

Én nem tudom milyen lehet ha valaki állandóan féltékeny, megértem ha van ok rá, de ha van ok rá akkor kezitcsókolom szét kell menni s normálisat keresni.

A féltékenység oka az, hogy nincs önbizalmad, ezt magadtól kell megoldjad, nem ő kell bizonygassa neked egész nap, minden nap, hogy hű de jó fogás vagy. Ha el akar hagyni akkor is elhagy ha nem vagy féltékeny, de ha az vagy hamarabb eljut oda, hogy elhagyjon, mert kiidegeled, állandóan meg kell feleljen valakinek...akkor meg minek idegesíted magad potyára?


Az ember általában dolgozni jár be a munkahelyére, nem hetyegni.


Veled van a baj, el kell fogadni, hogy téged választott, veled van s megbízni benne.

2015. okt. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!