Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el neki, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit még a középsuliban ismertem meg. Állami gondozásból kikerült lány, nincs neki családja, szóval anyja apja, testvére. Legalábbis nem tud róluk. Szóval nincs kihez mennie.

Na szóval szerelmes voltam belé, elég sokáig vártam, hogy történjen valami csoda, és engem válasszon. De nem így történt. Mást szeretett és összejött a palival, aki bolondította és összeköltöztek.

Azóta jócsomó dolog kiderült a pasiról, többek között az is hogy fontosabb neki a piálás minthogy a barátnőjével legyen. És röviden tömören annyi, hogy ott akarja hagyni. Mármint Ő a pasit.

Az elmúlt két hétben háromszor hívott fel, hogy vigyem el onnan, velem akar lenni.


Szóval a kérdés hogy hogy lehet illedelmesen megmondani, hogy felejtse ezt el? Részemről annak vége, nem vagyok teljesen közömbös iránta, mert szerettem, de nem akarok senkinek a második lenni, a b-terv, a tartalék, vagy hogy fejezzem ki. Akkor nem kellettem, hiába tettem meg mindent érte, most miért kellenék már?


2023. okt. 10. 00:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell illedelmesnek lenni. Amúgy meg szerintem semmi illetlen nincs abban, amit/ahogy leírtál.
2023. okt. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%

Sajnáltathatod magad, de itt a lány az áltozat. Nem volt előtte egy ideális kép, ráadásul ki tudja miken ment keresztül az állami gondozásban töltött évei alatt. Szerelmes lett, rosszul választott. Fogalmad sincs, hogy milyen mámorító lehetett neki a gondolat, hogy valaki szereti. Ha család nélkül nőtt fel, akkor ez mindennél többet jelenthetett neki. És hidd el, az ilyen patkány pasik remek színészek, akik kihasználják az ilyen lányokat. Most megint bajban van, egy iszákos alakkal, aki rosszul bánik vele, talán bántja is.

Korrekt, hogy most tőled várja, hogy hátha kihúzod a helyzetből? Nem. De csóri lánynak fogalma sincs most feltehetőleg, hogy mit tegyen. Nincsenek eszközök a kezében, mert sosem volt normális környezetben. Te meg duzzogsz, hogy nem lett beléd szerelmes, mintha ezt irányítani lehetne. Hogy most miért kellenél neki? Mert nincs konkrétan más választása. Valahogy kettőtök problémáját nem igazán látom egy szinten.

Köteles vagy-e segíteni? Nem, ez már a te lelkiismeretedre van bízva. Nem kell magadhoz venni, szerintem viszont annyit meg lehet tenni egy embertársadért, hogy megkérdezed, hogy bántják-e vagy ilyesmi. De teljesen figyelmen kívül is hagyhatod, jogodban áll.

2023. okt. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

Ha valaki nem jön be és megmondod udvariasan neki abban nincs semmi bántó.

Egyébként a soraidból az érződik ki, hogy igazából neked még tetszene a lány, de a hiúságod, a sértett önérzetességed nem engedi, hogy bármi is történjen. Hát haver, van most jobb? Ha nincs akkor meg tegyél egy próbát, mit is veszíthetsz?

2023. okt. 10. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%

Látom, mindennek rólad kell szólnia..arra nem gondoltál, hogy átmenetileg segíts neki? Miért kell minden mögé a szexet vetíteni?


Persze értem én, nem valószínű, hogy valóban téged akarna, csak gondolom kétségbe van esve. Eldöntheted, hogy barátként segítesz-e neki, mert tudod, ez is egy opció.

2023. okt. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Hívja fel a lány a lelkisegély szolgálatot (116-123.) Bármikor hívja, mindig találni fog ott valakit. (Igaz, csak korlátozott ideig beszélhet.)


Rendkívüli helyzetben feloldják ezt a korlátozott időtartamot.


Családsegítő szolgálat. Gyámhatóság (TÁMOGATOTT DÖNTÉSHOZATAL LEHETŐSÉGE!)

2023. okt. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
43%
Már miért ne akarnád megbántani? Minek illedelmesnek lenni azzal, akinek egyértelműen csak akkor vagy jó, ha épp nem talál jobbat? Rendesen küldd el a pi.csába majd ebből talán megtanulja.
2023. okt. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%

Véletlenül elküldte. Még nem fejeztem be.


Területileg illetékes jogi segítségnyújtó osztály. Bíróságok ügyfélsegítő szolgálata, kérdéseit felteheti, válaszolnak készséggel a munkatársak.


Kormányablakokban is tud ügyeket intézni. Munkakeresésben, állásmegtartásban is segíthetsz.


Melléállhatsz, amíg össze nem szedi magát rendesen. Aztán majd meglátod, hogyan alakulnak az események.

2023. okt. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
A kérdező esetleg akkor segít majd a csajnak, ha cserébe kap valamit (pl. pinc.t). Mind tudjuk, mit takar az ilyenek szótárában a "barátság" kifejezés...
2023. okt. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Barátként nem lehet rá tekinteni szexi dolgok nélkül, vagy mi? 🤔
2023. okt. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Ferfi es no kozott nincs baratsag. Itt se volt soha az egyik fel ki is fejezte.
2023. okt. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!