Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen szituációban voltál már?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen szituációban voltál már?

Figyelt kérdés

Amikor legbelül tudtad hogy ha Igazán elmondod a kapcsolatotokkal a problémád akkor a szakítás is megtörténhet a részéről ( bár neked ez nem volt célod).

Végül elmondtad és nem szakított a másik..

De te féltél bele kezdeni mert azért tartottál a szakítástól.


2023. okt. 10. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Helybol szinte senki nem szakit hanem később épit le ha vmi nem tetszik neki.
2023. okt. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Voltam, igen. Akkor rögtön valóban nem szakított, de így, hogy kifogást mertem emelni, mert nem esett jól valami, amit tett-mondott, már nem voltam tökéletes a szemében és szépen ignorálni kezdett.
2023. okt. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ideig-óráig lehet ezt húzni, de szerintem jobb túlesni rajta. A ki nem mondott szavak mérgezik a lelket.
2023. okt. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az igazi pokol a stagnálás. Főleg ha az a stagnálás egy kellemetlen szinten állandósul. Pl amiben vagy, hogy meg sem tudod vele beszélni azt, hogy félsz, hogy szakít, ha elmondasz neki dolgokat. Pedig még a dolgokat se mondod neki.., szóval mér van pár szint a mostani felett, ahol még a negatív uralkodik. Ezeken minimum fel kéne emelkedni. Lehet nem ő vele.
2023. okt. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!