Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki ismerkedéskor már szívemne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki ismerkedéskor már szívemnek szólít, folyamatosan dicsér, hogy számára tökéletes vagyok, meg hogy bennem mindent megtalált, ami fontos neki, az csak love bombing?

Figyelt kérdés
2023. okt. 10. 22:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem love bombing, de erősen red flag. Valószínűleg ki van éhezve a tag, mindenre IS.
2023. okt. 11. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Elso randin biztos le akar majd smarolni, ha nagyon ramenos, akar el is hívhat filmezni is, de lehet csak a másodikon fogja bevetni. :) es ha nemet mondasz, el fog tunni.
2023. okt. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Uhh menekülj :D Voltam ilyen szituban, egy órája tudott a létezésemről, de már mondta, hogy tökéletes vagyok, aztán mindennap fél óránként bókolt valamit, amit nem tudtam már kezelni, kifejtette, hogy ő feleséget keres (19 évesen), ha nem írtam neki 2 óráig akkor már kivolt, azt mondta ő már megismert engem, mert ő biztonságiőr és emiatt jó emberismerő :D Mondtam neki kb egy hét után hogy ezt hagyja abba és fejezzük be az ismerkedést mert nagyon needy. Ja, rá egy hétre meg kitett egy közös képet egy csajjal, hogy életem szerelmével :D Vagy megvolt neki eddig is, vagy annyira voltam neki tökéletes, hogy ilyen hamar túllépett rajtam :D
2023. okt. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Erősen red flag. 2 ilyen pasival beszéltem eddig. Pár óra chatelés után már én voltam az istennő, a legkülönlegesebb, stb... Szerintem ezek a pasik mindenkinek ezt írják :D Nálam instant kuka lett.
2023. okt. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is írta anno a párom ismerkedès alatt hogy úgy érzi megtalálta a neki való nőt. Bókolgatott is ezerrel.

Becenevem is volt egy jópár. Aztán első randin tényleg volt csók, de a többit nem sietette. Vègig udvarias volt. Mondjuk mi sokat videochatektünk is randi előtt, ott azért sokkal másabb mint írásban. Mi azóta is együtt vagyunk.

2023. okt. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
De behulyitett az a lenyeg..
2023. okt. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
15 Mióta vagytok együtt?
2023. okt. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
4 éve
2023. okt. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!