Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm smink nélkül nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm smink nélkül nagyon csúnya. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mikor még randizgattunk mindig ki volt sminkelve, így nem tudtam hogy hogyan néz ki vakolat nélkül.


A személyiségét nagyon megkedveltem, és nem várhatom el hogy 0-24-ben sminkben legyen...


2023. okt. 12. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Hehehe, megvan az a jelenet a Game of Thrones-ból, amikor a vörös papnő leveszi a nyakláncát és átvedlik ilyen 400 éves múmiává? Csak nem ez volt nálatok is? hihi.
2023. okt. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Szakíts hiszen nem vagy szerelmes.
2023. okt. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Olvastam h egy pasi beperelt egy nőt, a feleségét megtévesztésért mert annyira plasztik volt a feje hogy nem tudta milyen ronda volt előtte és a közös gyerekük iszonyat csúf lett.
2023. okt. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Szakíts.
2023. okt. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
3-ast lepontozták, de tényleg volt ilyen per az Usa-ban 😁
2023. okt. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

ez most komoly?


az igaz, hogy jól eladta magát, de legalább kompenzál a személyiségével nem?


mi lenne ha forditva lenne?


gyönyörű, de mondjuk olyan a megszólalása, vagy olyan a stilusa hogy gáz és később derül ki amikor már beleszerettél KÜLSŐLEG?

2023. okt. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

De akkor te is hagytad magad becsapni, hisz nem lehet igaz hogy valakinek nem tűnik fel a vastag smink, vagy amikor nem kiemeli az előnyös vonásait, hanem konkrétan egy új arcot fest magának... Nem tetted fel magadnak a kérdést hogy vajon miért? Gondolom a nagyon trendi mostani fox eye egyensmink, amit akármelyik youtubertől meg lehet tanulni, azt fejlesztette tökélyre.

Vagy megtanulod szeretni az eredeti arcát, vagy szakítasz vele.

2023. okt. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért én kíváncsi lennék, mit is jelent pontosan a nagyon csúnya... De amúgy szakíts, igen. Így mindketten csak szenvedtek.
2023. okt. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%

Én is kivancsi lennék milyen a nagyon csúnya, azért a smink sem varázspor... "Amatőr" (nem sminkmester) lánynak pláne nem...


Szakíts, de sose áruld el a valódi okot, szilánkokra törnéd az önbizalmát.

2023. okt. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hat ha kiabrandultal akkor szerintem is hagyd, de ne mond el nekj az igazi okotm csak h nem mukodik nem vagy szerelmes stb.
2023. okt. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!