Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert csinálja ezt egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinálja ezt egy férfi ha kapcsolatban van?

Figyelt kérdés

Annyira fáj. Ha bejeloli egy csaj akkor vissza jelöli akkoris ha nem ismeri.

Ő jelölni nem szokott, de nézegetni szokott más csajokat a neten azt tudom. Hogy milyen rendszeresen azt nem tudom. De nagyon rosszul esik tőle, azt hittem tényleg szeret, de úgy látszik ő is átver mint mindeki mas. 5 éve vagyunk együtt. Megcsalásrol nem tudok, de ez annak köszönhető be hogy nem jár sehova, nincsenek barátai. Ha mászkálna, gondolom lenne megcsalás is. Miért csinálja ezt? Ha megkérdezem tőle, értelmes választ nem kapok, csak annyit "ismerősnek tűnt azért jelöltem vissza, de ha zavar letörlöm" meg hogy "azzal hogy néha megnézek mást, azzal nem ártok senkinek semmit"

De biztos van valami oka.



2023. márc. 22. 09:44
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Az előző szerelmem nagyon csúnyán átvert, és azóta alig bízok meg bárkiben is. Ezt ő nagyon jól tudja.
2023. márc. 22. 09:45
 2/12 anonim ***** válasza:
47%

Basszus ez komolyan egy 14 évesnek a gondolkodása.


Ne haragudj de ez nem egy érett gondolkodás.


"Ha mászkálna, gondolom lenne megcsalás is." ---> Már miért kéne? Ez alapján minden 2. férfi megcsalná a párját.


Visszajelöli...édes istenem..ki nem sz**arja le ezt is szinte mindenki csinálja...


Ebből nem következtethetsz arra, hogy nem szeret, vagy megcsalna. Nem! Csak ebből nem.


Attól függ, hogy alapból milyen a kapcsolatotok, milyen veled, hogy kezel téged, milyen szinten foglalkozik veled, hogy ér hozzád, hogy ölelkeztek, milyen a szex...


De ha te ennyire nagyon bizalmatlan vagy vele szembe, akkor vess véget ennek a kapcsolatnak, mert a végén egymás idegeire fogtok menni.

2023. márc. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Ez nekem is kellemetlen lenne, de mi ez hogyha eljárna akkor meg is csalna?? Ez alapján minden dolgozni járó férfi is félremenne, nemhogy az akinek van akár csak 1-2 barátja is, akikkel néha találkoznak inni kicsit.

Exem volt ilyen, hogy szerinte akkor is megcsaltam ha csak kiszaladtam a sarki boltba 10 percre.

2023. márc. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezen múlik a megcsalás. Lehet, hogy akivel valóban megcsal, nincs sehol bejelölve neki. A gyakorlottabbak úgy is csinálják. Sok embernek az a heppje, hogy bejelöl napi húsz embert, mert gyüjti az ismerősöket. Akinek van 3 ezer barátja az szreinted mind a haromezret ismeri?
2023. márc. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Nem vagy elég neki.
2023. márc. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%

Megkérdezted, hogy miért csinálja ezt?

"de nézegetni szokott más csajokat a neten azt tudom" - ezt honnan tudod?

2023. márc. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Neked egyáltalán nem való párkapcsolat. Az előző kapcsolatodból érzelmileg még mindig nem léptél ki. Ez a gond akkor, ha valaki azonnal ugrik a következő banánra, amint kiesett az előző a kezéből...
2023. márc. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De nem válaszol senki arra amit kérdeztem, így kar volt kiirni a kérdést.. :(
2023. márc. 22. 13:34
 9/12 anonim ***** válasza:
Mit tudjuk mi, hogy miért csinálja? Miért nem tőle kérdezed meg? Előrébb lennél.
2023. márc. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
20%
#9 Azért néz meg más nőket, mert nem vak... Az, hogy neked agymenésed van, az a saját problémád, nem másé...
2023. márc. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!