Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom minden családi rendezv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom minden családi rendezvényen, nagyon közel van a nővére párjához, kéne tartanom valamitől?

Figyelt kérdés

Egy furcsa szituáció, mert én 24 leszek, a párom pedig 50 éves, de ettől tekintsünk el, mert nagyon szeretjük egymást.

Én mindent vele képzelek el..


Viszont mivel a gyerekeinek nem volt apjuk, egyedül nevelte fel a párom őket.


A nővére férje mindig ment, segített, és apjuk helyett apjuk volt…ezért nagyon közel állnak egymáshoz, a párom elmondása szerint.


A hétvégén egy nagyon jó családi buliban voltunk, és mikor kimentem cigizni, azzal szembesültem, hogy ő átült a nővére férje mellé, és röhögcséltek, ölelgették egymást, pusziszkodtak…

ezt látva nekem gyomorgörcsöm lett, és brutál szarul éreztem magam utána, nagyon rosszul esett!


Mikor hazaértünk leültünk megbeszélni és mikor tök normálisan elmondtam, hogy mit érzek, bekönnyeztem sajnos…


Erre felemelte a hangját és nekem ugrott, hogy ő a testvére férjére mindig számíthatott, és kb. olyan mintha ő lenne a gyerekek apja.

Nagyon szereti, de sosem tudott rá férfiként nézni…szóval állítsak magamon, nem fogja kevésbé szeretni miattam!


Akármikor találkoznak, nagyon szeretgeti és nekem ez nagyon szar.



2023. okt. 16. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon szereti, de sosem tudott rá férfiként nézni…szóval állítsak magamon, nem fogja kevésbé szeretni miattam!"

Ezt vagy megérted és elfogadod vagy nem.

2023. okt. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Hát drága kisbogaram vagy befejezed a "hisztit" vagy kitesz! Egyébként javaslom a pszichológust, apakomplexusos vagy!
2023. okt. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon béna kamukerdes...ismét.
2023. okt. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A párom 50 éves hölgy, én pedig 24 éves férfi vagyok, de szar érzés
2023. okt. 16. 12:21
 5/6 anonim ***** válasza:
36%
50 evws nyanya ossze reheti a 2 kezet ha 24 eves faxt kap.. dobd ki!
2023. okt. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem mond igazat a nő. Hagyd ott.
2023. okt. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!