Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párod nem engedne el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod nem engedne el egy több napos, "ott alvós", szakmai konferenciára, szót fogadnál neki?

Figyelt kérdés

2023. szept. 26. 00:42
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

A munkám = az egzisztenciám.


A szakmai konferencia kötelező, a munkám része.


Ezzel neki kell megküzdenie.

Olyankor kollégákkal 1 vagy 2 ágyas szobában alszunk.


Volt, amikor úgy intéztük, hogy a konferencia végén utánam jött, és maradtunk kettesben pár napot.


Ha nem fogadja el a hivatásomat, munkámat, s mindazt, ami azzal jár, akkor nem egymást keressük.

2023. szept. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
95%
Mi az, hogy szót fogadni neki? Nem vagyok a gyereke. Szóval nem, aki így gondolkodik, azzal inkább szóba se állnék.
2023. szept. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

A páromról van szó, akivel egyenrangú felnőttek vagyunk. Nincs olyan, hogy "nem enged" valamit vagy hogy "szót kéne fogadnom" neki. Egyenlő felek vagyunk, nem egy szülő és az óvodás gyereke.

2023. szept. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
83%
1.es jól irja! Munkám = Egziszzenciám! Nem kéne olyan pasi, aki korlátoz, vagy ilyesmikkel próbálkozik, illetve de! Ha minden honapban utal a számlára a fizetesem, eletem végéig, akkor oké! Én nagyon jól elvsgyok otthon htb.ként!....Kellett már férfi kollégámmal is egy ágyban aludni! Jó story! Akinek sokat utazós melója van, ott az benne vannak a pakloban, hogy lesznek ellenkező nemü kollégáival akár egy szobában, (az egy ágy kényelmetlen volt nagyon egyebként)! De soha!!! Semmilyen korulmények kozott nem csalnám meg! És ha ezzel gyanusít, akkor azzal az én értékeimet degradalja! Engem degradál, mivel még annyira sem tart, hogy képes legyek nemet mondani arra, hogyha valaki meg akar dugni!
2023. szept. 26. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
82%
Ilyen kretén nem lehet a párom.
2023. szept. 26. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. szept. 26. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
82%

Jóval idősebb,emiatt érzed úgy, hogy szót kell fogadnod neki?


Nyilván nem bízik meg benned, az ilyen általában önmagából indul ki.

2023. szept. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. szept. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
27%
ki is dobnám a csajt ha ilyet szólna másodjára. vak ló is megbotlik 1x
2023. szept. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
74%
Ugy is lenyeli nem tud mit csinalni úgy sem
2023. szept. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!