Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jönnek azzal a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jönnek azzal a nők rögtön hogy anyagi kisemmizés vagy gazdasági bántalmazás ha a férfi kezeli inkább a pénzügyeket? Nem lehet erre jó oka?

Figyelt kérdés

Pl. olyan nem létezhet hogy a nő tényleg nem ért a pénz beosztásához, sem a befektetésekhez? Vagy urambocsá olyan, hogy tényleg imád felesleges dolgokra költeni? Mintha nem lenne rengeteg vásárlásmániás nő... Hány pár cipője van az átlag nőnek és hány a férfinak? És a cipő csak egy példa. Az a férfi szemétládának számít helyből, aki ebből nem kér, nem akar felesleges dolgokra vagyonokat költeni hanem spórolni szeretne.

Miért nem lehet elfogadni hogy a nő "korlátozásának" lehet, hogy előzménye van, pl. elherdált egy csomó pénzt, vagy mondjuk tudja a férfi, hogy teljesen inkompetens, mondjuk még olyanokat sem tud, hogyan kell bankszámlát nyitni, pénzt felvenni, utalni, meg hasonlók?



2023. okt. 16. 11:41
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
97%
Nekem a nőm intéz mindent. Külön számlánk van, illetve nekem sokszor van kp is. Engem nem érdekel mit vesz magának vagy nekem, én pl neki kb soha nem veszek ajándékot, ő nekem nagy összegekben vesz. Ha meg azt mondja elfogyott a pénze akkor megkérdezem mennyit adjak egy 10-es vagy egy 100ast még többet és mondja hogy mennyi kell. Van amikor engem küld vásárolni befizetni akkor is azt veszem amit mond és annyi. Én nem érzem anyagilag bántalmazva magam. Örülök, hogy nem kell otthon is döntéseket hoznom.
2023. okt. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
98%

Kiforgattad azt a kérdést, ami a tiédet ihlette.

Ha én olyan hülye vagyok, hogy a bántalmazóm nem enged hozzáférést a SAJÁT pénzemhez, az nem megegyezés. Ha nyitvahagyom a lakásomat, ahova egy idegen besétál és elviszi minden értékemet, akkor én hülye voltam ugyan, de attól még ő bűncselekményt követett el.

A sztoriban a kérdező nem kisemmizni akarja a pasit, hanem hozzájutni a SAJÁT pénzéhez.A kérdező pénzéből vett állampapír sose volt a pasié, mivel a pasi egy forintot nem adott bele és a kérdező abba is beletörődne, ha csak a felét kapná vissza a SAJÁT pénzének. Hol kisemmizés ez?

2023. okt. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
20%

12.


Okosabb lett volna akkor eltapsolnia hülyeségekre, akkor nincs mit visszakérni :D

2023. okt. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 A kérdező kommentje:

Nem forgattam ki semmit. A pasi aszkéta életmódot él, nem költ magára semmit, hiányzik belőle a felszínes fogyasztói magatartás. Óvja a pénzt, ahelyett hogy parfümökre meg hasonlókra lenne költve, inkább odaadja az idős, szegény szüleinek akik felnevelték. A maradékból pedig megtakarít.

A csajnak vszeg mások segítsége nélkül még egy hónapig sem lenne fedél a feje felet.

2023. okt. 16. 12:50
 15/52 anonim ***** válasza:
88%

#13! Persze, de most arról volt szó, hogy emberünk nem okos😁

#12

2023. okt. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
2023. okt. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
94%
#14! Nem él aszkéta életmódot, hiszen albérletet fizet. Költözzön szépen haza a szüleihez és adja szegény szüleinek az egész fizuját, hagy füstöljék el. Mindenki jól jár. Leginkább a csaja, aki végre újra magára költheti a saját pénzét.
2023. okt. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 A kérdező kommentje:

16

Igen. De már láttam sok hasonló esetet. Amikor a nő anyagilag beszámíthatatlan és a férfi kontrollálja az anyagiakat akkor győzködik a nőt hogy ő bántalmazva van és lopja meg nyugodtan a saját társát.

2023. okt. 16. 12:54
 19/52 anonim ***** válasza:
93%

"óvja a pénzt" = odaadja a szüleinek akik elköltik..

Ráadásul a nőnek a pénzét költi minden másra.


Amúgy fontos a megtakarítás, de az aszkéta életmódban mi a jó? Hogy élvezed úgy az életet? Telnek az évek és te csak gürcölsz a pénzért, dolgozol, eszel, alszol. Milyen élet ez? Mondom ezt úgy, hogy nőként több milliós megtakarításom van. Emellett költök hobbikra is. Szóval abszolút nem nem függő. Vannak emberek akik nem tudnak bánni a pénzzel és vannak akik tudnak. Ettől még mindenki a saját pénzének az ura és más nem szólhat bele.

2023. okt. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
97%

"Én arról beszélek, hogy megegyeztek, aztán a nő fel akarja bontani hirtelen a megegyezést"

Amihez joga van, amennyiben az ő pénze is megy a közösbe

2023. okt. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!