Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek, mit reagálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mit reagálnátok, ha a párotok tenne ilyen kijelentést?

Figyelt kérdés

Valós sztori!


Egy hazai fegyverviseléssel kapcsolatos kérdésnél, azt írta egy állítólagos pasi, hogy az ő barátnőjét inkább erőszakolják meg, minthogy a lány fegyvert viseljen, és ő inkább ápolná az erőszak után, mint a börtönben látogassa, abban az esetben, ha a lány lelőné a támadóját, és lecsuknák.



2023. okt. 17. 16:22
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
4%
Az erőszak es az ölés, akkor sincs egyensulyban a torveny szerint. Ha tetszik a gyk nak ha nem🤣
2023. okt. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
0%
10 nemi erőszakról szól a kerdés.
2023. okt. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
81%

8

Ebből kb az következik, hogy ha nekem jön egy 90 kilós férfi, akkor nem kaphatok fel egy kést, egy botot, egy széket stb, hanem a röpke 40 kilós súlykülönbség ellenére puszta kézzel kellene megvédenem magam, hiszen különben én vagyok a nagyon veszélyes agresszor. :D


Tök logikus, nem?

2023. okt. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
89%

12-es:


A nemi erőszak majdnem mindig együtt jár fizikai agresszióval, fojtogatással, ütlegeléssel. Arról nem is beszélve, hogy egy embernek ugyanannyira joga van megóvni a testi épségét és a méltóságát, mint az életét.

2023. okt. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
5%
Itt senki nem tanult jogot de azért pontoznak.
2023. okt. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
4%
Puszta kez ellen fegyverrel megolni a másikat buncselekmény.
2023. okt. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
86%

Nem az a kérdés, hogy a nemi erőszak vagy a gyilkosság súlyosabb bűn. (Szerintem ugyanannyira.)


De értelemszerűen nem elvárható, hogy megadással tűrjem a megerőszakolásomat, hiszen szegény erőszaktevő csak éppen tartós lelki és fizikai károkat okoz, dehát mégsem öl meg (talán).


Ha nincs más kiút, akkor jogos az emberölés. Ha van, akkor nyilván azt kell választani.

2023. okt. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
0%

Na ezert nem lehet Mo n csak igy fegyvert kapni minden nyomoronc tudatlannak.

Sajat magukat hatalmazná fel mindenki csak úgy öldökölni.

2023. okt. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
85%

Leszarom a jogot. Ha valaki meg akar erőszakolni ÉS NINCS LEHETŐSÉGEM békés(ebb) megoldásra, akkor megölöm, ha tudom.


Lehet, hogy ebben a mocsadék, szexista országban börtönbe kerülök érte, de a féreg rosszabbul jár.

2023. okt. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
79%
Hogy védik itt egyesek az erőszakolókat. :D
2023. okt. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!