Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek, mit reagálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mit reagálnátok, ha a párotok tenne ilyen kijelentést?

Figyelt kérdés

Valós sztori!


Egy hazai fegyverviseléssel kapcsolatos kérdésnél, azt írta egy állítólagos pasi, hogy az ő barátnőjét inkább erőszakolják meg, minthogy a lány fegyvert viseljen, és ő inkább ápolná az erőszak után, mint a börtönben látogassa, abban az esetben, ha a lány lelőné a támadóját, és lecsuknák.



2023. okt. 17. 16:22
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
0%
Számomra aközött, hogy hagyom magam megerőszakolni és aközött, hogy fegyvert hordok magamnál és használom is, hatalmas szakadék van, ami között nem egy köztes megoldást látok. Ha előttem lenne egy fegyver, akkor is előbb ütném le vele, vagy lőném karon, mint hogy szándékosan megöljem. És megmondom őszintén én is azt mondom, hogy inkább vállalom a kockázatát az ilyen helyzeteknek (nyilván azzal együtt, hogy nem kísértem a sorsot én sem, és nem sétálok éjszakánként kihalt sikátorokban egyedül miniszoknyában), mint hogy erre készülve mindig fegyvert hordjak magamnál. Szóval az illető fegyverviseléshez való hozzáállása szàmomra még szimpatikus és megnyugtató is lenne. Így csak arról brszélgetnék el vele, hogy ilyen példát legyen szíves és ne hozzon fel, mert nem hangzik jól.
2023. okt. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

Le lehet pontozni, szerintem létezik jogos bosszú. Ha valaki lemészárolja a családodat, én simán egyetértek, hogy keresd meg, kínozd, öld meg, ami csak tetszik.


Ha az utcán rámutatok valakire, hogy végezzük ki, az egy embertelen dolog. Ha az a valaki Jeffrey Dahmer - nem az. Ha te erőszakolsz, ölsz, rabolsz, akkor elveszíted a jogot ahhoz, hogy köztünk élj. Ha elveszed valaki életét, a sajátodat sincs jogod élni.


Akció - reakció.

2023. okt. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
23%

32

Én részben egyetértek, csak az a baj, hogy ha egy társadalom teret enged az önbíráskodásnak, akkor semmi garancia nincs rá, hogy csak az elvetemült gyilkosok kapják meg, amit megérdemelnek. Lehet, hogy először egy szadista gyilkost keres meg az áldozat hozzátartozója, aztán legközelebb egy véletlen gázolás elkövetőjét találják vérbe fagyva és így tovább.


Amit viszont mi fejtegetünk, az a bántalmazás / erőszak megelőzése. Ha valaki erőszakoskodik velem, erre én tökön rúgom, aztán úgy az arcába könyöklök, hogy kirepül három foga, az egy-két nőgyűlölőt leszámítva mindenki szerint jogos. Ha meghal, akkor is jogos, hiszen ő támadt a semmiből. De utólag megkeresni és bosszút állni... Nem tudom, szerintem a kettő nagyon más.


Mindazonáltal persze értem az álláspontodat.

2023. okt. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!