Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom napjában többszőr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom napjában többszőr leszedi a láthatóságát a messengeren. Ti rákérdeznétek miért teszi?

Figyelt kérdés
Nem rég vagyunk együtt és távkapcsolatban vagyunk. Én mindig írok neki reggel is ahogy felkelek stb neki viszont nem vagyok ilyen téren első gondolata ez biztos. Kissé zavar, meg az, hogy folyton leveszi a láthatóságot viszont nem akarok hülyének tűnni hogy erre rákérdek. Ti mit gondolnátok?

2023. okt. 18. 06:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
39%
Azt hogy normalis ember es nem a mesterseges muvilag jelent neki mindent. Azon kivul is van elete, erdeklodese.
2023. okt. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Jó de akkor miért kell a láthatóságot napjába 10x változtatgatni? Nem olyan mintha valaki elől ,,bujkálna,,?
2023. okt. 18. 06:45
 3/29 anonim ***** válasza:
23%

Nem.

Képzelődsz.


Ez egy nyavajás közösségi oldal, csak egy chat amúgy.

2023. okt. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
84%

De, pont olyan, és pont előled bujkál.

Azért kapcsolja ki a láthatóságát, hogy ne lásd hogy épp messengeren elérhető= írkál valakivel.

2023. okt. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
90%
Biztosan kikapcsolja? Nem csak plyan helyen van ahol nincs wi-fi / net és megint van? Nekem ez szokott lenni. Nem mentegetés csak mint lehetősèget mondom.
2023. okt. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
40%
Vagy kikapcsolja vagy roszalkodik a net. Mondjuk nem kéne mindjárt korán reggel irkálni neki. Ha meg egész nap nem ír, vagy ha írtok is olyan semmilyen akkor inkább szakíts.
2023. okt. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

5. Nem mert van hogy úgy ír hogy nem jelzi hogy elérhető van, hogy úgy hogy látom is hogy fent van.


4. Ettől tartok én is. Nem zavarna ha mással is beszél ha nem ,,ismerkedés,, jellegű de ez így kissé fura nekem 🤷🏼🙈

2023. okt. 18. 08:06
 8/29 A kérdező kommentje:
6. Miért baj az ha írok neki, hogy jó reggelt, mikor felkeltem?
2023. okt. 18. 08:08
 9/29 anonim ***** válasza:
76%
Nem a hatos vagyok, de lehet soknak érzi.
2023. okt. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
9. Köszönöm. Lehet igazad van és sok vagyok neki azért ,,bujkál,, 😪 vissza veszek...csak nekem hiányzik és gondoltam ő is örűl ha látja hogy gondolok rá...
2023. okt. 18. 08:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!