Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire fér bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire fér bele az hogy a párotok ott alszik az ellenkező nemű “kollégájánál” munka ügyben?

Figyelt kérdés
És ha ti elmondjátok őszintén, hogy ez rosszul esik azt kapjátok, hogy veletek van a baj.

2023. okt. 18. 11:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
90%

Én sem tudom elképzelni azt a szituációt, amikor ténylegesen munkaügy miatt máshol kell aludnia, és ez a máshol a kollégát jelenti. Céges utakon a munkahely fizeti/intézi a szállást, legyen szó konferenciáról, csapatépítőről, ügyféllátogatásról, akármiről, igenis a cég dolga megoldani, hogy mindenkinek legyen hol aludnia, az nem elfogadható opció, hogy a kollégák fogadják be egymást 1-1 éjszakára. Ha meg nem kötelező ottalvós esemény, akkor meg oldja meg másképp, nem terhelünk senkit feleslegesen a jelenlétünkkel, én nem érezném jól magam, ha bármelyik kollégám is vendégül látna, de még az is zavarba ejtő lenne, ha én fogadnék valakit egy éjszakára a kanapéra, mert na, nem ilyen a kollegiális viszony. Még barátoknál is necces, de kollégáknál esélytelen, hogy ez indokolt legyen.

Ha meg így reagálna, ahogyan te mondod, akkor részemről az lenne a reakció, hogy akkor haza se kell jönnie, maradjon csak nyugodtan a munkatársánál, ha már ennyire jóban vannak. Nem biztos, hogy megcsal, elhiszem, de ha ennyire sem erőlteti meg magát, hogy én nyugodtabb legyek, akkor én nem számítok neki annyira, hogy értelme legyen a kapcsolatot folytatnunk.

2023. okt. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
74%

En is feltekeny lennek, de nalunk belefer az ilyesmi ettol fuggetlenul.

Nyitott, es kimeletlenul oszinte kapcsolat.

2023. okt. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
90%
Én kidobtam az exem, amikor neki àllt feljebb, hogy miért zavar az, hogy egy olyan palinál akar ott-alvós bulin részt venni, aki elmondása szerint folyamatosan hajtott rá. Egy hónap múlva már együtt voltak.
2023. okt. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
70%

10-es jól mondja!

Ez megcsalás egy picike fügefalevéllel.

2023. okt. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
76%
Ahogy elmsgy dobnam ki a cuccait es uzenetben irnam hogy viaaza mar bem kell jonnie illetve tiltanam is ezek utan.
2023. okt. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
62%
Nevetséges.
2023. okt. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
76%
Nehezen tudok ilyen szituációt elképzelni. Ha csak nem az egész,vagy a fél cég ott alszik. Akkor oké. De kettesben az nem férne bele. Ha csak az illető nem 70+
2023. okt. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Semennyire
2023. okt. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Semennyire sem fér bele,tekintve,hogy ilyen munkaügy a világon nincs...

Amit nem lehet nyolc és négy között odabent megbeszélni,az nálam magánügy kategória.

2023. okt. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Szerintünk? Az mindegy, itt az a lényeg, Neked mennyire fér bele.
2023. okt. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!