Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha a pasid azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha a pasid azt mondaná hogy anyéd?

Figyelt kérdés
2023. okt. 18. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném mi az az "anyéd"? Talán aranyér?
2023. okt. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Meglepődnék, mert ez azt jelentené, hogy nagyon félreismertem. De szerencsére nálunk intelligens kommunikáció zajlik.
2023. okt. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Lelépnék. Van egy szint, ami alá nem vagyok hajlandó süllyedni.
2023. okt. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
Nem vagyok c.gany higy ilyenekre kapjak vérszemet
2023. okt. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*Nálam egyenlő minden más paraszt beszólással. A másik járatja le magát ezzel.
2023. okt. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sok függ a hangsúlytól és a kontextustól. Néha szoktam mondani a lányaimnak ha felbosszantanak, hogy "anyáddal szórakozzál", aztán beszól a férjem nevetve, hogy azt teszik éppen, és tényleg. Én ezen nem szoktam különösebben felkapni a vizet, de én alapból kevés kifejezésen sértődnék meg csak úgy magában. Nyilván kontextus, hangsúly, szituáció, stb függvényében egy hétköznapi mondat is lehet vitaindító, amin persze tud rontani egy-egy káromkodás is, de önmagában csak a csúnya szavak/kifejezések szerintem nem kéne, hogy egyből válóokká váljanak.
2023. okt. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak az egyes értette meg hogy miről van szó
2023. okt. 18. 16:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmit.
2023. okt. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

anyÉD?


Visszakérdeznék, hogy ez milyen nyelven van.

2023. okt. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!