Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire maradtok benne a @ar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire maradtok benne a @ar kapcsolatotokban, hogy ne itéljenek meg mások érte?

Figyelt kérdés
Ha egyedül lennél, mennyivel "többet teremtenéd az életed, mint amiben most vagy?
2023. okt. 18. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Leszarom mások véleményét, ha szarul éreztem magam egy kapcsolatban, kilépek belőle, és bármikor így döntenék. Van munkám, otthonom, eltartom magam, nem szorulok rá, hogy egy olyan pasi mellett kelljen maradnom aki mellett nem akarok, nem függök senki mástól anyagilag.
2023. okt. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire.

Az életem az én életem, a kapcsolatom az én kapcsolatom, tökéletesen hidegen hagy, hogy más mit gondol róla.

2023. okt. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Irigyellek titeket hogy van bátorságotok meglépni
2023. okt. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Soha nem jutott még eszembe, ki mit fog szólni ha szakítok. Nem is értem, ez bárkiben hogy merülhet fel, mint szempont.
2023. okt. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Miért kellene érdekeljen mások véleménye???
2023. okt. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Elnézést de ez a felfogás nagyon maradi. Falun még biztos megszólnak (de kit érdekel!) de a nagyvárosokban ahol jóval felvilágosultabbak és elfogadóbbak az emberek ott a kutyát nem érdekli hogy ki mit csinál. Miért mások véleményétől teszed függővé a boldogságod? Fel kellene nőni és magaddal foglalkozni.
jan. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6-os

köszi a hozzászólást, ez egy általános kérdés volt, de gratuálok, az itéletekkel és a nézőpontokkal teli hozzászóláshoz. Nagyon épitő jellegű, köszönjük mindenki nevében.

Kiváncsi lennék az ilyen hozzászóló életére, mennyire tud beleállni és élni azt az életet amit szeretne, mennyire önálló, független, és élvezi azt a munkát amit nap mint nap végez, nagyon szeretném látni mennyire sikeres a párkapcsolata és a munkája és hogy vélekednek róla az emberek..

jan. 8. 15:04
 8/8 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. A munkámmal teljesen elégedett vagyok, műszaki pályán dolgozom. A párkapcsolatommal is megvagyok elégedve, nyugodt, kiegyensúlyozott olykor vitákkal tarkított, de azok előre visznek egy kapcsolatot. Megdolgoztunk a kapcsolatunkért, hogy olyan legyen mint amilyen most, ami nekünk megfelelő és magamat is fejlesztem folyamatosan. Sporttal és töménytelen mennyiségű önismereti "programmal". (Futás, jóga, biciklizés, transzcendentális meditáció, családállítás, meditációs hétvégék, táborok, pszichológus és rengeteg könyv) A családom szereti a párom és az övéi is engem. A baráti kapcsolataimat ápolom és vigyázok rájuk. Az emberek általában vagy nagyon szeretnek vagy nagyon nem, de törekszem arra, hogy olyan emberekkel vegyem körbe magam akikkel sok mindenben megegyezik az értékrend és világnézet. Elfogadtam, hogy az életben nem fog mindenki kedvelni és erre nincs is szükségem, nem akarok mások elvárásai szerint élni. Van egy nagyon stabil önismeretem amit folyamatosan fejlesztek és amitől van egy egészséges önképem, önbizalmam. Idén leszek negyven 41 éves. Anyagilag átlag életet élek, nem élünk nagy lábon. Nem volt könnyű életem mindig, viszont azért amim most van, azokért a dolgokért, kapcsolatokért, és tulajdonságokért az elmúlt 8 évben kőkeményen megdolgoztam.
jan. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!