Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik szakítás után újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szakítás után újra összejöttek a volt párjukkal, mennyi idő után tették? Milyen lett ezután a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
2023. okt. 18. 12:28
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
30%
Akinek van gerince,az nem kezd senkivel újra.Rengeteg és mind rosszul végződő példát láttam már életemben,de olyat,ami jól sült el, egyet sem !
2023. okt. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
94%

Rendszerint mindig rosszabb mint volt.

Minel több a békulés annál jobban leválsz róla.

Csak az elso szakitas a nehéz. A 2. 3. 4. 10. már egyre könnyebb mire végre lecseng az egész hogy már soha többé nem békülsz ki.


Pl mi eloszor azert szakitottunk mert kibeszélt engem de gúnnyal negatívan a hátam mögött és lejáratva. Ez nekem egy hatalmas "pofánvágás" volt, hogy akkor ezekszerint nem is szerethet akkor..

2023. okt. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
80%

2. Vok folyt


Aztán kibékulés megbánta szerelmeket vallott


2.alkalommal.azert szakitottunk mert haveri körben flörtölt egy c.go pr.stival es velük ment el szilveszterezni mivel én kivontam magam abbol a társadágbol es akkor nem velem jött.

Azért ez már sulyosabb volt.

De megint kibékultunk mert en szenvedtem..:(

3.alkalommal azert szakitottunk mert egy társaságban neki álltak csíkokat kihúzgálni az asztalta a szulinapja alkalmábol. Én hazarohantam pánikban..

De megbeszéltuk hogy alkalmi jellegu volt.

4. Alkalommal azert mert féltekenységre hivatkozva elkezdett engem tamadni es agresszivan. Hazamenekultem.

Bocsánatot kért.


5. Alkalommal ami a végleg a vége is màr meg akart ölni is

2023. okt. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
0%

respect 3#

velem is hasonló dolgokat csinált az ex csajom, és folyton szakított velem és én mindig vissza fogadtam, csak a legvégén tényleg ki dobott majd utána már szopott is egy másik pasit majd próbált még barát maradni, hát a francnak sem kell egy ilyen ember.

2023. okt. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
62%

10 éve együtt vagyunk. Az első 3 évben nagyon éretlenek voltunk, és előfordult, hogy veszekedéskor szakítottunk, majd újra összejöttünk. Utólag tudjuk, hogy ezek nem voltak valódi szakítások, csak ilyen tini szintű bohóckodás. Azóta leálltunk ezekkel a dolgokkal, benőtt a fejünk lágya, és a veszekedések is minimalizálódtak.


Ha komoly problémák miatti, komolyan gondolt szakításról van szó, az nyilván egy másik téma, ilyen esetben én sem kultiválnám, hogy újra összejöjjünk. Pláne így, ahogy olvasom a 3-as válaszoló történetét.

2023. okt. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
49%

Most jót mosolyogtam ezen.

Aki az exével összejön az ugyanazt a szr filmet is megnézi újra?

2023. okt. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
86%
6 év után szétmentünk, mert elhidegültünk egymástól. 4 hónap után összefutottunk, megbeszéltük, hogy újra megpróbáljuk. 3 hónap múlva megkérte a kezem, az eljegyzés után 2 hónappal megcsalt. Amikor kiderült a megcsalás, akkor már az esküvőt szerveztük.
2023. okt. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
4. Nálunk egyszer sem a párom szakitott hanem mindig én.
2023. okt. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
91%
6 évig játszottuk a se veled-se nélküled 'kapcsolatunkat'. Hónapokig együtt, aztán hónapokig külön. Majd évekig együtt, aztán szünet... Az utolsó felvonás másfél évig tartott, aztán szó nélkül lelépett. Soha többé nem akarom látni/tudni róla. Undorító módját választotta a lezárásnak. Nem érdemelnek az exek egy újrakezdést se. Az alappeobléma mindig ott marad...
2023. okt. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
95%
Egy hónap után békültünk ki. Kár volt. Egy évvel tovább tartott így a kapcsolatunk, ami nekem inkább rossz emlék, mint jó. De fiatalka voltam, naiv kis hülye, és persze szerelmes. Nem volt amúgy rossz ember, de nem illettünk össze. Nem is hiszek már ebben, hogy a békülgetés megoldana bármit.
2023. okt. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!