Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet ezt énközléssel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt énközléssel elmondani?

Figyelt kérdés

Azért mert nem igazán hat ha csak megkérem.


Abban szeretném megkérni hogy ha már én figyelek a rendre jobban és sokmindent megcsinálok akkor legalább figyeljen oda rá és ne hagyja szét a cuccait hetekig.


Mondtam neki már hogy úgy érzem nem becsüli a munkám és ez rosszul esik.


Persze ő mindig tudja mije hol van, de eddig mindig kereste őket rajtam. Mert én vagyok a hibás mert mindig mindent el kell tenni. Az ő cuccai közé nem nyúlok ilyen mértékig.


2023. okt. 19. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
???
2023. okt. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Mindegy milyen módon mondod neki úgyse érdekli. Pakolj magad után és ha hibáztat ugyanúgy, akkor döntsd el hogy vele maradsz, vagy sem.
2023. okt. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

"Nekem nagyon rosszul esik, hogy sok munkát fektetek abba, hogy az otthonunk rendben és tiszta legyen, viszont te hajlamos vagy szétdobálni a dolgaid, és ezzel rendetlenséget csinálsz. Azt érzem, hogy nem figyelsz rám, nem fontos, hogy tiszteletben tartsd a kérésem. Nagyon jól esne, ha jobban figyelnél erre a jövőben."

Valami ilyesmi.

2023. okt. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

3, nagyon jól megfogalmaztad. Itt jön a de. Az ilyen emberek válasza általában ilyesmi: Te, te már megint te! Miért hiszed, hogy minden csak rólad szól? A világ is körülötted forog, mi? Már nagyon unom, hogy azt sem tudod, mibe köss bele!

Ezzel csak annyit akartam, hogy szép dolog az intelligens hozzáállás, de ahhoz, hogy célba érjen kell egy befogadó közeg is. Ez esetben ilyen nincs.

Kérdező, nem hinném, hogy azon kell gondolkodnod, hogyan fogalmazz. Inkább azon, meddig élsz így. Változásban ne nagyon bízz. Már szóltál, ha akarta volna érteni, értette volna.

2023. okt. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem használ semmi és a másik fél elutasítóan áll hozzá, hogy bármin változtasson, akkor ott a kapcsolaton kell elgondolkodni, nem a kommunikációs stíluson
2023. okt. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Mondtam neki már hogy úgy érzem nem becsüli a munkám és ez rosszul esik."

Tökéletes megfogalmazás, de

itt nem a megfogalmazáson van a hangsúly.

Ha a másikat nem érdekli a rend, akkor akárhogy fogalmazol nem fogsz semmire menni, mivel ez csak neked fontos.

Ezért nem jönnék össze soha trehánnyal.

2023. okt. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, inkább tedd össze a kezed, amiért eltart... továbbra is. Meg egyáltalán, elvisel.


Én már rég kidobtalak volna, mert egy jellemtelen freg vagy, aki 8 éve itt szidja a nőjét.

2023. okt. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!