Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuális problémák?

Figyelt kérdés

24n 24f. 4 éves kapcsolat. A párommal meglehetősen jó szexuális életünk van, mivel másokkal ellentétben mi nem az elején voltunk "nyulak", hanem idővel, mivel szépen lassan tapasztaltuk ki, hogy mi a jó. Úgy egy éve belejöttünk olyan szinten, hogy duplázódott az együttlétek száma. Röviden, jól működött. Viszont az elmúlt egy hónapban elkezdtem súlyos önbizalomhiányban szenvedni. Erről nem szeretnék beszélni, ám a lényeg az, hogy emiatt a legtöbb együttlét után kérdezgetni kezdtem a páromat minden apróságról, ami szemet szúrt, mindenben azt kezdtem látni, hogy nem vagyok elég jó. Ez egy olyan stresszhez vezetett nála, hogy együttlét közben már lelankadt, és kért tőlem pár nap szünetet (csak szexben), hogy legyen nyugalom. Elfogadtam, mert igaza volt, valóban a stressz volt a szexhez köthető. Viszont azóta is észre vettem, hogy kicsit máshol van, nehezebben áll fel, stb. Leültünk beszélni és azt mondta, hogy pont ezek a beszélgetések érik el azt nála, hogy hiába vagyok számára kívánatos és gyönyörű, stresszel. Többször nyitott ő felém, de mégis látszik a probléma.

Én azon stresszelek, hogy nem ugyanolyan a szex mint egy hónapja, ő meg azon, hogy emiatt erről beszélek. Ez egy körforgás. Tanácsra lenne szükségem, hogyan lépjünk ki ebből. Köszönöm


2023. okt. 19. 13:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne "eröltesd" ezt a témát, értem hogy nem annak szánod, de akkor is..

Valami spontán dolog kellene.

Ha van rá módotok utazzatok el valahova kettesbe pár napra.

De ne is hozd szóba a szexet. Iszogassatok, lazítsatok és a helyzet majd adja magát.:)

2023. okt. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
És mit tegyek akkor, ha látom, hogy gond van és bánt? Én is tudom, hogy azért lankad, mert stresszel. Ismerem. Ha pl a szomszéd a házunk ablaka alatt pakol, akkor is ez van nála, mert attól fél, hogy meghallanak. Ő ilyen típus, ideges, lankad. Mélyen belül tudom, hogy nem a testemmel van baja, de amikor azt látom, hogy szexin vagyok öltözve és nem áll még fel, csak ha hozzá érek, az azért odab@sz. Szex után menjek egy másik szobába szomorkodni, vagy mi? 😃 Mert ha nem is teszem szóvá, attól még bánt
2023. okt. 19. 13:32
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hagyjátok abba az erről való beszélgetést, meg stresszelést. Jöjjön spontán a dolog, hagyd, hogy ő kezdeményezzen. A teljesítménykényszer potenciazavarokhoz vezet.
2023. okt. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
És akkor egy ideig fogadjam el, hogy nem hozom ugyanúgy izgalomba, mint előtte? Meg azt is, hogy korábban egy héten 5-6x voltunk együtt, most meg lehet csak kétszer jönne?
2023. okt. 19. 13:38
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem használ az, hogy csöndben maradsz, akkor párterápia(/szexológus számára, pszichológus számodra) segíthet.
2023. okt. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az írásodból úgy tűnik, hogy ezt te idézted elő a kérdezgetéssel. Hogy te stresszelted őt. Ha eddig nem volt gond. Tudom azt írtad nem akarsz róla beszélni de mi váltotta nalad ki az önbizalomhiányt? Ha tudod, szerintem azon kéne elöbb dolgoznod, hogy elhidd tetszel a párodnak. Amíg te nem hiszed el, mindegyő mit mond. És ha nem kezdesz el mindenen fennakadni és látja, hogy élvezed akkor tuti menni fog.
2023. okt. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Gondolom ne egy hét alatt várjam a csodát. Úgy érzem többet rontok, ha egy hét után szóvá teszem, hogy mi a f@szért nem áll fel a tangás pucsításomra, ha egy hete meg se szólalok 😅

Sosem hittem el, amikor azt mondták nekem, hogy egy nőt "el tud csúnyítani" a személyisége,abban voltam, hogy ha a nő szexi, akkor a férfinek mindig állni fog.

2023. okt. 19. 13:42
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező azért ez a fiúknál nem gombnyomásra megy.:)

Azért mert szexin vagy öltözve, nem feltétlen lesz merevedése mindig egy pasinak..

Főleg ha nap mint nap ugyanezt látja..

Attól még szerethet, kívánhat.

De ha ezt súlykolod bele, még nagyobb lesz a nyomás rajta. :)

Inkább te tedd fejben rendbe az önbizalmadat!

2023. okt. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Na most felébredtél legalább. Természetes hogyha folyamat cseszegetted azzal mit hogyan csinál, miért nem olyan mint volt akkor ő benne stressz alakul ki, ami hat rá testileg/lelkileg. Egyébként heti 2-3 való együttlét normálisnak tekinthető, nincs vele gond. Egyedül akkor ha az egyik fél többször szeretné, vagy másképp akarná.
2023. okt. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pasiként volt hasonló. Megtört bennem valami és már nem volt olyan, mint előtte. Ha beszéltünk róla, akkor az mutatta, hogy ez jelen van. Ha aktívan próbált érte tenni, akkor érződött, hogy adott dolgot direkt emiatt csinálja, szóval megint csak mutatta ez, hogy jelen van a gond. Ami segített az az, hogy elkezdett természetesen viselkedni, mint régen és nem ragozta túl, gondolta túl a dolgokat, a figyelem másra terelődött és az idő így megoldotta, mondhatni elfelejtődött az egész szép lassan.
2023. okt. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!