Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kívánom őt, nem vonzódom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kívánom őt, nem vonzódom hozzá szexuálisan, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy nem vonzódom a barátnőmhöz? 5 éve vagyunk együtt szex mindig van, de én nem kívánom annyira, szép lány nagyon viszont nem vonz szexuálisan.

Az unokatesója viszont nagyon vonzó, de ő nincs olyan szép mint a barátnőm mégis néha megnézem hogy ő mennyire szexi és mennyivel jobban kivánnám, persze semmiképp nem akarok rá menni az unokatesójára és megcsalni se szeretném mert ezt leszámítva minden jó közöttünk, akkor meg mi lehet a baj? Megszoktam már vele a szexet vagy mi?

24f



2023. márc. 20. 09:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
81%
Megszoktam, elmúlt a szerelem. 24 évesen nem érdemes ebben benneragadni, csak megcsalás lesz a vége. Szakíts vele addig, amíg még tudtok békésen.
2023. márc. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

De e-miatt nem szeretném elhagyni, összetörni a szívét.

És szeretem is egyedül ez a baj az egésszel hogy nem vonzó számomra. És nincs elhízva semmi, csinos meg minden ez a modell alkat lapos has stb. Viszont mostanában elég vékony lett és kb 1 éve már így tartja magát semmi segge nincs, régebben sokkal jobb volt bőven volt mit rajta fogni.

2023. márc. 20. 09:29
 3/25 anonim ***** válasza:
73%

Jártam ugyan ebben a cipőben. Szép volt, alakra is bomba volt de a személyiségével kinyírta az egészet. Ha heti 2x találkoztunk akkor nem volt baj egyből jó volt minden mert már eléggé kívántam a dolgot. A végén a csúnyácska vékony barátnőjét (aki tényleg ilyen kis rendes, normális) is előbb megkívántam már mint őt.

Szakíts vele minél hamarabb.

2023. márc. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
65%

Hát fel kellene dobni a szexuális életeteket.


Szerepjáték, új ruhák, új helyszín, stb.



Vagy csináljátok randit, ismerkedjetek újra egy buliban. Ez izgi lehet. :)

2023. márc. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Beöltözhet, felvehet akármit akkor se fogom jobban kívánni, de az is lehet ennek az oka hogy már 5 éve együtt vagyunk és teljesen ki ismertem.

Igazából már kb 2-3 éve vagyok így vele.

2023. márc. 20. 09:42
 6/25 anonim ***** válasza:
68%
Az előbb írtad le, hogy azért nem kívánod, mert nincs segge. Akkor vedd rá, hogy kondizzon és egyen rendesen, vagy keress olyat, aki vonz.
2023. márc. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%
Igaz ha összejössz mással, az is lefogyhat/meghízhat az évek során, ahogy te is. De akit szeretsz, azt pár kiló plusszal-mínusszal is imádod.
2023. márc. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Persze szeretem, de az nem egyenlő azzal hogy kívánjam is szexuálisan.
2023. márc. 20. 09:53
 9/25 anonim ***** válasza:
94%
Egy több éves kapcsolatban csökken a libidó a másikkal szemben a megszokás miatt, ez teljesen normális. Te ugyanazt a hévet, szenvedélyt várod el magadtól, mint az elején. Ez minden kapcsolatban csökken egy idő után, és másfajta összetartozás érzés alakul ki. Ha ezt nem tudod elfogadni, sosem leszel képes hosszú kapcsolatban maradni.
2023. márc. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
9. Szerintem nincs meg a hozzáállása ehhez.. ahogy írja is fentebb.
2023. márc. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!