Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy a barátnőm egyáltalán nem ír nekem?

Figyelt kérdés

Alapvetően minden rendben, ez egy friss (3 hónapos) kapcsolat. Amikor együtt vagyunk, akkor minden szuper, minden működik.


Viszont amikor nem vagyunk együtt, pl. hétvégén, akkor egy árva szót sem ír, ha úgy van, akkor napokig teljesen el vagyok felejtve.


Korábban mindig azt csináltam, hogy megtörtem a csendet és írtam neki, azonban gondolkodtam és rájöttem, hogy ha én nem írok, akkor ő sem fog. Ezt amúgy említettem is neki, azt mondta nem akar zavarni. Ami fura, hisz többször is mondtam neki, hogy nekem jól esik, ha ír, illetve hogy bármikor írhat, soha sem zavar.


Mindezek ellenére lógva hagy 2-3 napokra, amíg meg nem töröm a csendet. Még csak azt sem kérdezi meg, hogy hogy vagyok és ez nekem iszonyat rosszul esik.


Ezt miért csinálja? Ismertek olyat, aki soha nem kezdeményez?


2023. okt. 21. 19:08
 1/8 Kitana. ***** válasza:
100%
Szerintem annyira nem érdekled, hogy még a külön töltött szabadidejében is veled foglalkozzon. Nyilván nem kell folyamatosan irogatni, de komoly kapcsolat esetén nálam nem volt olyan, hogy ne akartam volna minden nap valamennyit beszélni a másikkal.
2023. okt. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyetértek. Én olyan vagyok és azt is szoktam meg, hogy akivel vagyok, annak mindig írok és ő is viszont. Képtelen lennék lógva hagyni azt, akit szeretek, hisz érdekel mi van vele. 😔
2023. okt. 21. 19:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátnõm 6 év után is pár óránként ír ha tud. Még úgy is, ha mindketten dolgozunk, legalább pár szót, hogy szia, hogy vagy, szeretlek.


Napokig nem írni az az ért sok

2023. okt. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Alapból nem jó jel, viszont én voltam pl olyan nővel, akivel hétköznap kb semmit nem beszéltük, csak annyit hogy mikor találkozunk a hétvégén. Aztán hétvégén együtt töltöttünk akár 2 napot is, és akkor megbeszéltünk mindent, mi volt a héten, stb., egy nagyon jó kapcsolat volt ettől függetlenül.
2023. okt. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem érdekled te annyira.
2023. okt. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kitana. ***** válasza:
84%
4 Igen, pont ilyen a szexkapcsolatom, csak hát azt ugye nem hívja egyikünk sem párkapcsolatnak :D
2023. okt. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
17%
Én se lógok a páromon írásban. Egy felnőtt férfinek ez nem hiányzik.
2023. okt. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Már kipróbáltam azt is, hogy a harmadik nap fel sem mentem Messengerre, hátha "rámnéz", de "1 napja elérhető" státusz után sem érdeklődött, még csak annyit sem, hogy "hogy vagy?".


Ez van, változtatni nem fog, pedig szóltam. Én meg nem leszek ilyen unbalanced szituban, inkább hagyom a csendet örökké tartani.


Köszi a válaszokat!

2023. okt. 22. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!