Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tulajdonítsak ennek ekkora...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulajdonítsak ennek ekkora jelentőséget?

Figyelt kérdés
Egyszer megkérdeztem a barátomat (24éves) hogy kivel volt neki idáig a legjobb a szex. Azt mondta, hogy a válasza rosszul fog esni. Mondtam, hogy nembaj, mondja el. A volt barátnőjét említette meg, akivel 3 évig voltak együtt (velem 1 éve). Ez olyan rosszul esett! Utána rákérdeztem, hogy ki volt ő utána a legjobb? Erre azt mondta, hogy én. Akkor is úgy idegesít! Én megadok neki mindent, és én is élvezem, úgy érzem, hogy nem lehet rám panasza! Szeretem és fáj, hogy nem velem a legjobb neki a szex! Ugye, hogy ez kicsit lehangoló?
2009. máj. 31. 13:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet lehangoló, de hát te kérdezted... És jó, hogy őszinte volt!

A szex nem minden egy kapcsolatban, nem ezen múlik. Ha szeretitek egymást, semmi gond.

2009. máj. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért 3 év alatt úgy összeszokik 2 ember, hogy Te, ha megveszel se tudsz olyan jó lenni 1 év alatt.

Amúgy meg minek kérdezel olyat, aminél nem készülsz föl az igazságra?

2009. máj. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem akarok piszkálódni, de ilyen kérdést elég erkölcstelen dolog feltenni. Leginkább azért, mert igazából te sem akarod rá tudni a választ. Miért kérdezted meg egyáltalán?
2009. máj. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Miért erkölcstelen? Ő a barátom, ő előtte már csak nem kell szégyenkeznem ilyen kérdés miatt! Kíváncsiságból kérdeztem meg tőle, de megbántam mert azóta tök rossz a kedvem... :(
2009. máj. 31. 13:54
 5/11 anonim ***** válasza:
Te tetted fel a kérdést, viseld a következményét. Igazat mondott és ez most baj neked? Igazuk van hogy ne tegyél fel olyan kérdést aminek a válaszára nem vagy felkészülve!
2009. máj. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Biztos rosszul esett de nem a szex a minden!Lehet hogy jó volt vele a szex,de más úgy tűnik nem működött.Hiszen ha működött volna akkor nem veled lenne!Aztán meg kitudja,lehet valamelyik előző barátodnak meg pont te voltál a jobb...Neked a mostani párod a legjobb?Még csiszolódtok ti is,ne keseredj el...lehet hogy a 2.helyen szerepelsz,de előfordulhat hogy még is neked adják az aranyérmet az első helyett.Gondolom tudod hogy értem...:)
2009. máj. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekem ő az első, így nincs összahonlítási alapom, és mindig mindig mondta milyen ügyes vagyok, meg jó velem a szex stb. Ezért esett rosszul hogy nem én vok az első helyen...
2009. máj. 31. 16:05
 8/11 A kérdező kommentje:
bocsi rosszul írtam összehasonlítási alapom
2009. máj. 31. 16:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocs, de ilyen hülye kérdést pasinak nem teszünk fel!Látszik, hogy még nagyon fiatal, tapasztalatlan vagy! Persze, hogy 1 év alatt nem szoktatok még annyira össze, mint ő az exével 3 év alatt! Majd alakul!
2009. máj. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jólvan nem kell lehurrogni, neked se esne jól, én csak boldoggá akarom tenni mert szeretem.
2009. máj. 31. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!