Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt így kell már életem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt így kell már életem végéig kibírnom?

Figyelt kérdés
Férjem 74 éves, inzulinos cukorbeteg, magas vérnyomása miatt kétszer már volt agyvérzése.Én 68. évemben vagyok mint feleség. 50. házassági évfordulónkon is túl vagyunk.Sajnos a férjem ,ár nem tud szexelni, nem is kívánja, nem is érdeklődik utána, pedig itt vagyok neki.Én viszont még igényelném a szexet. Megcsalni soha nem csaltam meg, ennyi év elteltével meg nincs szívem. Szerintetek helyesen cselekszem? Ti mit tennétek a helyemben?
2023. okt. 22. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem csalnám meg. Egyébként "fantasztikus" troll kérdésnek tűnik.
2023. okt. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Neked minden kérdés troll! Kívánom azt az utat az életedbe amin én keresztül mentem!
2023. okt. 22. 21:18
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Kit akarsz hülyének nézni? Biztos egy 68 éves idős nő szombat este 9kor itt lóg ilyen problémákkal. Neked miféle beteg fétised van? Te kajak arra vered, hogy idős emberek dugnak?
2023. okt. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
68 éves öregnéni nem tudja mit jelent a troll kifejezés! Nem mintha nem lettél volna átlátszó, de így már le is leplezted magad. 🤡
2023. okt. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De milyen sok 68 éves nő van ezen a portálon. Vagy ez csak a tinik portálja? Ilyent sehol nem olvastam.Ahány ember annyi probléma, és annyian kérhetnek problémáikra tanácsokat.Kicsit gondolkozz mielőtt mást megsértenél!
2023. okt. 22. 21:38
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Biztos találsz egy kanos 30-40-es férfit akivel szexeleni tudsz. Rengeteg egyedülálló van ebben a korosztályban mostanában. Nyugodtan regisztrálj fel valamelyik társkereső oldalra.
2023. okt. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező már meg se haragudj, de te sértettél meg engem, én téged egyáltalán nem.


Olvasd el az első válaszom mégegyszer:


"Nem csalnám meg. Egyébként "fantasztikus" troll kérdésnek tűnik."


Azt írtam egyértelműen, hogy tűnik és ez volt a válaszod rá:


"Neked minden kérdés troll! Kívánom azt az utat az életedbe amin én keresztül mentem!"


Rosszat kívántál én nekem a tűnik szócska miatt.


További jó életet neked, tégy úgy ahogy jónak látod!

2023. okt. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%
Így.
2023. okt. 23. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sajnos a problémámra egyetlen egy ráérő csitritől kaptam olyan válaszokat amelyek nem hasznosak.A Fő kérdésem arra irányult, hogy megcsalni soha nem csaltam meg, ennyi év elteltével meg nincs szívem. Szerintetek helyesen cselekszem? Ti mit tennétek a helyemben? Elképesztő hogy, nem a kérdésre adnak egyes csitrik választ! Már kitakarítottam a lakásunkat, most éppen fől az ebéd, és ráérek félórára, azért ültem ide. Ha már ezzel is kikezdett előzőleg, ez a csitri.
2023. okt. 23. 10:32
 10/11 anonim ***** válasza:
35%

Nekem meg hányingerem van attól, hogy ezen az oldalon tízből 8 kérdésnél menetrendszerűen feltűnik valami mitugrász kis hülye, aki telehányja az egészet ezzel a troll-fóbiájával.

Még ha tegyük fel, hogy tényleg kitalált a kérdés (bár szerintem nem az), attól miért ne lehetne válaszolni rá? Ez az oldal nem csak arról szól, hogy egy adott problémát megpróbáljunk megoldani, de arról is, hogy ha valaki hasonló problémával idetéved, akkor akár az eddigi válaszokból is kaphasson választ a problémájára.


A kérdésre válaszolva pedig: nem tudom. Az élet nem fekete-fehér, a jelenlegi probléma pedig kiváltképp nem az. Én az ilyeneket megelőzendő minden komolyabb kapcsolatomban meg szoktam ejteni egy olyan beszélgetést, ahol azt beszéljük át, hogy ha valami probléma történne, akkor arra hogyan reagáljunk. Tudom, nem lehet előre pontosan megtervezni több évtizedet, és lehet, hogy 2 évet sem él meg az a kapcsolat, de ettől függetlenül én nem tartom bajnak, ha ilyen esteket is előre letisztázunk. Én mindig úgy voltam vele, hogy a hűséget preferálom, de természetesen nem akarom gúzsba kötni a másikat azért, mert velem történik valami. Természetesen előbb próbálnám kapcsolaton belül rendezni a problémákat, de ha mondjuk tényleg az van, hogy nem tudom megadni neki, amit akar, és nyilván a maszti azért nem ugyanaz, akkor azt mondanám, hogy feküdjön le mással. Bár én azt sem tudnám elképzelni, hogy megszűnjön az érdeklődésem. Vagy ha igen, az már érdemben a kapcsolat végét jelentené, akkor is, ha jogilag még együtt vagyunk.

Én csak azt tudnám javasolni, hogy próbáljátok meg átbeszélni. Amihez ha ő nem áll együttműködően hozzá, akkor talán ki lehet jelenteni, hogy érdemben ennek a kapcsoltnak is vége, ez esetben pedig nem tudom elítélni a félrelépést.

2023. okt. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!