Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt így kell már életem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt így kell már életem végéig kibírnom?

Figyelt kérdés
Férjem 74 éves, inzulinos cukorbeteg, magas vérnyomása miatt kétszer már volt agyvérzése.Én 68. évemben vagyok mint feleség. 50. házassági évfordulónkon is túl vagyunk.Sajnos a férjem ,ár nem tud szexelni, nem is kívánja, nem is érdeklődik utána, pedig itt vagyok neki.Én viszont még igényelném a szexet. Megcsalni soha nem csaltam meg, ennyi év elteltével meg nincs szívem. Szerintetek helyesen cselekszem? Ti mit tennétek a helyemben?
2023. okt. 22. 21:01
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
10. válaszolónak köszönöm szépen, a megtisztelő válaszát. Igen átbeszéltünk mindent már, és döntésem az hogy ha eddig tisztességesen hűek voltunk egymáshoz, ezt folytatjuk életünk végéig. Férjem nem tehet a betegségeiről, és azon is elgondolkodtam, mi lenne, ha én lennék a férjem helyében, és egy másik helyzetben hogyan érezném én magam. Bizony ezek a gondolataim döntőek voltak a döntésemben.
2023. okt. 23. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!