Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rift kérdése:

Szerintetek én vagyok a bunkó? Mert megmondtam a barátnőmnek, hogy attól hogy kulcsot adtam a lakáshoz még nem költöztünk össze?

Figyelt kérdés

Kb. egy hónapja adtam neki kulcsot mert logikus volt (ő még suliba jár sokszor hamarabb végez és akkor ha akarunk utána talizni ne kelljen a városban bolyongania amíg végzek). Azóta viszont olyanokat csinál, hogy pl. már eleve úgy jön át hogy ő ott is fog aludni (anélkül hogy mondtam volna neki), ha nem vagyok ott, kitakarít (ez nem baj, de elpakolja a cuccaimat is!!) meg hozza az ő cuccait pl. hogy ha nálam van egy fogkeféje az ok, de az hogy egy fiók már tele van az ő ruháival az nem ok szerintem!!!


Na és tegnap megint ott volt nálam, nekem du be kellett mennem pár órára melóba, és mire hazaértem levitte a kutyát!!! Úgy, hogy nem is szólt nekem!! És akkor kicsit felidegesítettem magam, és elküldtem a francba és megmondtam neki hogy attól hogy adtam kulcsot még nem költöztünk össze és fogja vissza magát. Erre megsértődött hogy akkor soha többé nem jön hozzám... pedig nem ezt mondtam...


És próbáltam vele beszélni, de azt mondja hogy nem akar velem találkozni, mert hisztis vagyok. Ha bármi bajom van mindig ezt mondja, hogy hisztizek... szerintetek hogy értethetném meg vele vagy mit csináljak most?


21/F


2023. okt. 23. 09:26
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
82%
Hisztisnek tűnsz, valóban. Miért adsz neki kulcsot, ha szigorú feltételekhez kötöd azt, mikor mehet oda? Agyrém.
2023. okt. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
13%
Ne engedj neki azért mindennek van határa a legrosszabb ha most becsicskulsz végén ő fog könyörögni hogy találkozzatok, amúgy tényleg nagy pofátlanság hogy csak úgy intézkedett nálad
2023. okt. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 A kérdező kommentje:
#2 köszönöm szerintem is inkább az a bunkóság hogy én jó fej voltam vele ő meg már rögtön otthon érzi magát
2023. okt. 23. 09:32
 4/62 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem engedd el ezt a lányt, nem egymást keresitek és nyilvánvalóan ő sokkal komolyabban veszi az együttjárást mint te. Majd 10 év múlva a két kezed össze tennéd egy ilyen lányért…most nem érdemled meg.
2023. okt. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
72%

Te felsz a kotodestol. Ez a bajod. Ert vmi trauma kiskorodbsn. Szulo halala,valas stb.

N

2023. okt. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
94%

Illetve bunkó és agresszív vagy. Ahelyett, hogy normálisan leulnél vele megbeszélni mi a gondod, te hogyan képzelted el ezt az egészet, ‘ elküldöd a francba’ . Holott nyitott kommunikációval 2 perc alatt meglehetne oldani ezt. Ha megkérdeznéd, simán lehet, ő úgy fogta fel ezeket a dolgokat, hogy cserébe a szivességért ő is viszonozza, kitakarít, elviszi a kutyát és neked nem kell munka után stb.

Pár cucc meg ennyire zavar … nyilván nem egy krva aki lefekszik veled aztán rögtön indul is tovább dolgára! Vagy neked ennyi?!

2023. okt. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
94%

A szemét, segít neked ahol tud, dobd ki azonnal!


Neked még nem való barátnő.

2023. okt. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
23%

Erre nincs módszer.

Darabokra törted a rózsaszín álmot a fejében.

Vagy magától belátja, hogy túlgondolta azt, hogy hol tartotok, vagy egóból szakít.

2023. okt. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
6%
Pici esély persze van rá, hogy a lakásod kell neki és nem te :D Meg is érdemelnéd.
2023. okt. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
84%

Te jó ég ilyen hisztis palit. Én össze tenném a kezem egy ilyen nőért. Próbál neked segíteni, azért mert annyira megbíztál benne hogy kulcsot adj neki a magán szférádhoz. Utána meg azért hisztizel, mert jaj hozzá ért a cuccomhoz. Mi a baj azzal ha ő már ott akar aludni? Ennek szerintem már rég normálisnak kellene lennie, hány éves vagy?


Ha meg ennyire nem akarod, hogy az életed része legyen engedd el inkább. Nem vagy érett egy ilyen kapcsolatra.

2023. okt. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!