Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rift kérdése:

Szerintetek én vagyok a bunkó? Mert megmondtam a barátnőmnek, hogy attól hogy kulcsot adtam a lakáshoz még nem költöztünk össze?

Figyelt kérdés

Kb. egy hónapja adtam neki kulcsot mert logikus volt (ő még suliba jár sokszor hamarabb végez és akkor ha akarunk utána talizni ne kelljen a városban bolyongania amíg végzek). Azóta viszont olyanokat csinál, hogy pl. már eleve úgy jön át hogy ő ott is fog aludni (anélkül hogy mondtam volna neki), ha nem vagyok ott, kitakarít (ez nem baj, de elpakolja a cuccaimat is!!) meg hozza az ő cuccait pl. hogy ha nálam van egy fogkeféje az ok, de az hogy egy fiók már tele van az ő ruháival az nem ok szerintem!!!


Na és tegnap megint ott volt nálam, nekem du be kellett mennem pár órára melóba, és mire hazaértem levitte a kutyát!!! Úgy, hogy nem is szólt nekem!! És akkor kicsit felidegesítettem magam, és elküldtem a francba és megmondtam neki hogy attól hogy adtam kulcsot még nem költöztünk össze és fogja vissza magát. Erre megsértődött hogy akkor soha többé nem jön hozzám... pedig nem ezt mondtam...


És próbáltam vele beszélni, de azt mondja hogy nem akar velem találkozni, mert hisztis vagyok. Ha bármi bajom van mindig ezt mondja, hogy hisztizek... szerintetek hogy értethetném meg vele vagy mit csináljak most?


21/F


2023. okt. 23. 09:26
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 A kérdező kommentje:
Hát igen pont ez a gond túlgondolta hol tartunk... de ez nem az én hibám. Egy szóval se mondtam neki hogy összeköltözünk
2023. okt. 23. 09:45
 12/62 A kérdező kommentje:
Nem az a baj, hogy itt alszik, hanem hogy alapból úgy veszi, anélkül, hogy megkérdezne!! Sztem ez bunkóság
2023. okt. 23. 09:46
 13/62 anonim ***** válasza:
81%
Akkor minek adtál neki kulcsot??? Te nem bízol meg benne eleve.....de adtál neki egy belépőt. Neked ez túl korán volt csak egy idióta vagy...Félre vezetted azt a lányt. Akkor vedd el tőle a kulcsot de garantálom el is hagy azzal a lendülettel. Én ezek után benned nem bíznék meg.
2023. okt. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
88%
Te vagy a hibás, a kulcs adásnak jelentősége is van, nem csak praktikai okai. Kérj bocsánatot és mondd el, hogy még nem tart itt a kapcsolatotok hogy levigye a hülye kutyádat. :D
2023. okt. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
75%

Megbeszelesen alapszik,mi hogy legyen. Mondd el neki az alvasos dolgot stb. Reszletesen. Gondolom horkol.


Erthetoen magyarazd el neki,miert orulsz annak,ha a kutyas bevizel ,mert nem birja ki vagy miert akarsz magad takaritsni. A takszereket jelold ki. Mit mivel.


Vagy vmi nagytestu orzovedo kutya,aki ha nem a gazdaval setal,bajt okoz? Mert akkor jogos a nezopontod. Adj neki magyarazazot .


A cuccod : post ittel/feliratokkal feliratothatnad mit hova tegyen. Szerintem jo szervezessel kenyelmes tud lenni.


Azer necces kulxsot adni vkinek,akit nem akarsz odakoltoztetni. Mer a vegen meg odakoltozik es lesg egy rabszolgad 😁😂


N

2023. okt. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
97%
Nem értem. Én nem adok kulcsot akárrkinek, akivel pár hónapja kavarok. Ha meg adok, azzal pont azt jelzem, hogy komoly a dolog és nem bánom ha gyakran jön meg hogy leviszi a kuytát... wtf? 😃
2023. okt. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 A kérdező kommentje:
Nem értitek... nem őrzővédő kutya, de én vagyok a gazdája nem ő
2023. okt. 23. 10:17
 18/62 anonim ***** válasza:
88%

Akkor tanítsd be a kutyádat arra, hogy csak rád halgasson. Ha szánnál rá ennyi időt működhetne...de lehet a baratánőd még a kutyáddal is jobban tud bánni..

Másik dolog ha velem valaki össze akar költözni a kutyának és neki is el kell fogadnia a kutyát, ha nem akkor viszont látásra.


Te nagyon érettlen vagy.

2023. okt. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 A kérdező kommentje:
Jó akkor éretlen vagyok nem kérek több választ nem értitek az egészet!!! Nem tudom ti mit szólnátok ha valaki elkezdene nálatok renezkedni. Persze mindenben én vagyok a hibás!!
2023. okt. 23. 10:27
 20/62 A kérdező kommentje:
Nem értem hogy miért nem értitek hogy van különbség aközött, hogy adok neki egy kulcsot hogy ne kelljen a városban bóklásznia, meg aközött hogy itt lakik és itt rendezkedik
2023. okt. 23. 10:29
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!