Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rift kérdése:

Szerintetek én vagyok a bunkó? Mert megmondtam a barátnőmnek, hogy attól hogy kulcsot adtam a lakáshoz még nem költöztünk össze?

Figyelt kérdés

Kb. egy hónapja adtam neki kulcsot mert logikus volt (ő még suliba jár sokszor hamarabb végez és akkor ha akarunk utána talizni ne kelljen a városban bolyongania amíg végzek). Azóta viszont olyanokat csinál, hogy pl. már eleve úgy jön át hogy ő ott is fog aludni (anélkül hogy mondtam volna neki), ha nem vagyok ott, kitakarít (ez nem baj, de elpakolja a cuccaimat is!!) meg hozza az ő cuccait pl. hogy ha nálam van egy fogkeféje az ok, de az hogy egy fiók már tele van az ő ruháival az nem ok szerintem!!!


Na és tegnap megint ott volt nálam, nekem du be kellett mennem pár órára melóba, és mire hazaértem levitte a kutyát!!! Úgy, hogy nem is szólt nekem!! És akkor kicsit felidegesítettem magam, és elküldtem a francba és megmondtam neki hogy attól hogy adtam kulcsot még nem költöztünk össze és fogja vissza magát. Erre megsértődött hogy akkor soha többé nem jön hozzám... pedig nem ezt mondtam...


És próbáltam vele beszélni, de azt mondja hogy nem akar velem találkozni, mert hisztis vagyok. Ha bármi bajom van mindig ezt mondja, hogy hisztizek... szerintetek hogy értethetném meg vele vagy mit csináljak most?


21/F


2023. okt. 23. 09:26
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező bunkó vagy és kihasználod őt teljes mértékben mint testileg szexre és mint takarítónőként is. Remélhetőleg nem fogad téged vissza soha! :)
2023. okt. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 A kérdező kommentje:
Nem is ismersz szal nem érdekel a véleményed, én pont hogy szeretném ha vmi komoly lenne ebből, csak jó lenne ha nem gondolná túl a dolgokat! Nem használom ki hidd el, am meg nem vagyok kíváncsi a véleményedre
2023. okt. 23. 20:37
 53/62 anonim ***** válasza:
100%
Egyik-másik válasz már valóban túlzás, de leírtuk szerintem többen, hogy nem ráförmedni kell a másikra, meg visszavenni a kulcsot, hanem kulturáltan szólni, és átbeszélni, ha vmi nem oké. Adj neki időt, hogy megnyugodjon, ilyen leb@szástól én is megsértődtem volna, azon viszont nem, ha azt mondtad volna, hogy „drágám, máskor ne vidd le a kutyát, kérlek!” Az viszont nekem továbbra is furcsa, hogy egy pár cucca nem lehet nálad, zavar, holott leírtuk, hogy praktikus okai vannak. Nekem anno, mikor a lányom még kicsi volt, 1 héten egyszer ment anyukámékhoz, nem is ottalvásra, de volt náluk is pelenka, váltásruhák, játékok stb., nem minden alkalommal vittük a batyut a gyerekkel együtt.
2023. okt. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
100%

Azzal kapcsolatban valamennyire megértem az ellenérzést, hogy összeköltözés nélkül valaki elkezd nélkülünk intézkedni és nem tetszik. Viszont valóban túlságosan bunkó módon volt közölve és néhány dolog ott-tartása teljesen rendben van! Nekem egy barátomnál van például sajt, szörp, papucs, kenyér. Mert havonta egyszer vagy kétszer "pizsiparti" van egymással, közben én igazából együtt élek párommal. Tehát ez nálam csak barátság és közben van párom, de nálatok ez nem barátság. Meg amikor még párom csak hétvégenként jött, egy fiókot én kiürítettem számára a szekrényemben és kaját is tartott nálam. Ha mégis soknak érzed a betelepedést, akkor-is lehet finoman átbeszélni.

Jogos a kiakadása a stílus miatt.


34/F

2023. okt. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
100%

Nem elég, hogy bunkó vagy, mellé még rendesen beképzelt is!

Mégis minek írod ki a kérdést, konkrétan rákérdezve, hogy te vagy e a bunkó, ha aztán 5 oldalon keresztül mindenki azt írja igen-te pedig nem fogadod el? Legalább egy hangyányit néznél magadba.

Az egy dolog, hogy nem közölted vele te hogy képzeled el ezt az egészet és úgy háborodsz fel, másrészt ez a stilus ahogy közölted és ahogy írsz róla dühítő! Te nem érdemelsz nőt! Ráadásul úgy bántod őt, hogy a jó szándék vezérelte ès kedvességből tette ezeket a dolgokat ebben biztos vagyok. Remélem kapsz majd egy cicababát aki egy ujját sem fogja megmozdítani érted, ezt a lányt meg engedd el egy normális pasinak.

2023. okt. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szabályok alapján ülhet egyenes derékkal a kanapén, ha bejutott hozzád a kulccsal és pontosan mennyi ideig? Milyen alapon küldöd haza utána vagy engedélyezed a nálad alvást is?

Ideje lenne írásba foglalnod.

Idióta.

2023. okt. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
100%

nem vagyok kíváncsi a véleményedre


Ha-ha. Akkor minek írsz ki publikusan egy kérdést?

2023. okt. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
0%
A kulcsodról már készült 1-2 másolat a betörő barátai számára. Ebből majd tanulsz!
2023. okt. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 A kérdező kommentje:
Hagyjuk már nem aktuális
2023. okt. 25. 07:32
 60/62 anonim ***** válasza:
100%
Nem csodálom.
2023. okt. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!