Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rift kérdése:

Szerintetek én vagyok a bunkó? Mert megmondtam a barátnőmnek, hogy attól hogy kulcsot adtam a lakáshoz még nem költöztünk össze?

Figyelt kérdés

Kb. egy hónapja adtam neki kulcsot mert logikus volt (ő még suliba jár sokszor hamarabb végez és akkor ha akarunk utána talizni ne kelljen a városban bolyongania amíg végzek). Azóta viszont olyanokat csinál, hogy pl. már eleve úgy jön át hogy ő ott is fog aludni (anélkül hogy mondtam volna neki), ha nem vagyok ott, kitakarít (ez nem baj, de elpakolja a cuccaimat is!!) meg hozza az ő cuccait pl. hogy ha nálam van egy fogkeféje az ok, de az hogy egy fiók már tele van az ő ruháival az nem ok szerintem!!!


Na és tegnap megint ott volt nálam, nekem du be kellett mennem pár órára melóba, és mire hazaértem levitte a kutyát!!! Úgy, hogy nem is szólt nekem!! És akkor kicsit felidegesítettem magam, és elküldtem a francba és megmondtam neki hogy attól hogy adtam kulcsot még nem költöztünk össze és fogja vissza magát. Erre megsértődött hogy akkor soha többé nem jön hozzám... pedig nem ezt mondtam...


És próbáltam vele beszélni, de azt mondja hogy nem akar velem találkozni, mert hisztis vagyok. Ha bármi bajom van mindig ezt mondja, hogy hisztizek... szerintetek hogy értethetném meg vele vagy mit csináljak most?


21/F


2023. okt. 23. 09:26
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
96%
Azért az megdöbbentő amennyire téged ZAVAR az illető akit állítólag szeretsz....nekem még ott is volt saját kis fiokom akinel csak hetvegente aludtam ott ...el nem tudom képzelni azt a szeretetet ahol a szerelmem cuccainak látványa bosszankodassal toltene el...eleve el sem varnam hogy ne tarthasson itt legalább pizsomat dezodort ilyesmiket...na meg hogy ugy keszul hogy ott alszik... Jézusom hat ez a normális hogy nem csak dugni megy át az ember lanya hanem reméli hogy közös időt ejszakat toltotok együtt... komolyan, szegény lány....
2023. okt. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
96%

Miert baj az, hogy levitte a kutyat setalni, amikor te nem ertel erre ra?


Nagy hisztis picsa vagy te hallod, ferfiban ritka az ilyen

2023. okt. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 A kérdező kommentje:
Írtam már hogy nem kérek több ilyen választ! Teljesen kiforgattok mindent!!! Egyáltalán nem kértem, hogy takarítson nálam, soha! A kutya meg az enyém én vagyok a gazdája és én is le tudtam volna vinni csak később!
2023. okt. 23. 16:10
 44/62 A kérdező kommentje:
Attól hogy van vmi ami nem tetszik, még nem vagyok hisztis
2023. okt. 23. 16:11
 45/62 A kérdező kommentje:
Amúgy meg írtam neki hogy majd talizni akarok vele vmikor de még mindig nem tudom, hogy kérjem vissza a kulcsot úgy hogy be sértődjön meg
2023. okt. 23. 16:12
 46/62 A kérdező kommentje:
Ne*
2023. okt. 23. 16:12
 47/62 anonim ***** válasza:
90%

"Amúgy meg írtam neki hogy majd talizni akarok vele vmikor de még mindig nem tudom, hogy kérjem vissza a kulcsot úgy hogy be sértődjön meg"


Hát ezt már buktad. Ebből te jól nem jössz ki sehogy. Őszinte leszek, nem is tudlak sajnálni ezért. Legközelebb ha lehet gondolkozz előre, mert kulcsot annak adunk, akit szeretnénk az otthonunkban látni. Eszem f*szom megáll komolyan hogy milyen emberek vannak kapcsolatban, meg milyen emberekre van igény valójában. Még értelmes és rendes nőknél is.

2023. okt. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
100%
Oke hogy le tudtad volna vinni a kutyát, de miért nem tudod neki normalisan megmondani hogy Julcsa legkozelebb legyszi ne vidd le , varjatok meg ha nem vagyok itthon.?
2023. okt. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
26%

Hát most le leszek pontozva, de én értem a problémádat, kérdező. Bár lehet, hogy nem fogalmaztad meg egyértelműen, hogy milyen célból kapja a lány a kulcsot - ti. ne kelljen az utcán kóborolnia/kapualjban ácsorognia rád várva - de azért a párom lakásába beköltözés egy olyan dolog, amire nemhogy rákérdezek (nőként), hanem leülünk és szépen megbeszéljük, mikor, hogyan, milyen bútorokat tudok még hozni esetleg, mit hová tudok tenni, stb. Eszembe nem jutna sunnyogva becsempészni pár ruhadarabot a fiókba. Ez az "ottfelejtem a papucsomat és a bugyimat, aztán holnap majd a pulóveremet is " nagyon ciki.


Egyébként, akik nem értik, mi a gond: cseréljétek ki a "barátnő" szót "anyós"-ra. Így is rendben van az a beköltözés?

2023. okt. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
79%
#49 anyossal nem el együtt az ember, barátnővel meg előbb-utóbb igen. Nem elhanyagolható különbség. Egy fiók cucc meg nem olyan rengeteg, az egy-egy ott alvás alkalmával használt dolgok kb. Egy fiók még nem bekoltozes, hanem hogy egy ottalvásnál ne kelljen mindent hurcolni.
2023. okt. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!