Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemèrtem az exem?

Figyelt kérdés
1 hónapja szakított velem mert már sokat tűrt nekem ès kiöltem belőle az összes èrzelmet.Azt kell róla tudni hogy első szerelme vagyok ès mindennèl jobban szeretett elhanyagolta miattam a barátait meg magát is de én nem mondtam hogy ezt tegye mindig mondtam hogy találkozz velük beszèljètek meg de ő mindig azt mondta hogy most inkább velem akar lenni meg nem adott magára arra is mondtam hogy vegyünk neki pár cuccot de neki nem kell,mert drága.Erre szakításunk után láttam egy kèpet hogy mintha megváltozott volna hirtelen ad magára eljár haverjaival bulizni azt mutatja mintha ez a szakítás nem viselte volna meg.Sokáig könyörögtem neki hogy adjon mèg egy esèlyt vagy próbáljuk meg mint barátok de nem akar.Állítása szerint csak azèrr beszèlgetett velem mikor kèrtem rá mert sajnál.Viszont nem èrtem hogy mikor már a kapcsolatunk vègèt jártuk ès állítólag mar csak elvakította a sajnálat akkor ugyanúgy szeretett ugyanúgy törődött velem, sírt sokszor mert látta rajtam hogy fáj pár dolog.Terveztük hogy összeköltözünk, nevetett velem ès láttam rajta hogy akkoris mennyire szeret viszont látszott rajta hogy megviseli a sok vita ès nyilvan mondtam neki hogy mièrr vagy mèg velem nem vagy velem bolodg ès mindig megerősített engem hogy szeret ès boldog velem.Nem láttam rajta hogy kiszerett volna belőlem ,azt èszre vettem volna rajta ,ugyanúgy kívánt.És ezèrt nem èrtem azt hogy szakításunk után mièrt változott meg hirtelen ès mièrt mondta hogy rájött nem is szeretett már ès már nem èrez irántam semmit.Mindennel próbálkoztam már tènyleg dr az lett volna a legjobb ötlet ha akkor már nem írok neki ès bèkèn hagyom. Meg azzal is bepróbálkoztam hogy utoljára szexeljünk ha már semmi èrzelme nincs irántam de arra is azt mondta hogy nem tudná megtenni. Majd csúnyán összevesztünk ès ismèt letiltott mindenhonnan mikor mondta hogy nemerdekli ha lesz más fiúm utána facebookról is letiltott. De utána egy buliban oda ment ahhoz a barátnőmhöz akit utál ès megkèrdezte tőle miujság vele meg hogy velem jött e a buliba.Ha nem is szeret tegyük fel merr elkell fogadnom ezt a tènyt hogy tud ilyen hamar túl lenni rajtam hisz a mindene voltam csak nagyon megbántottam ès nem tudom hogy most besokkalt ès talán rájön egyszer hogy mèg nincs túl rajtam.Nem is követ mèg egy lányt sem nem is ismerkedik mèg.Csak az zavar hogy magát egyáltalan nem hibáztatja ès csak engem hibáztat mindenben.

2023. okt. 23. 12:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Te jó isten! Hagy már békén azt a "szerencsétlent". Zárd le magadban, felejtsd el és kezdj végre "új" életet! Nem is értem mit vársz? Miért ne sajnálna, ha folyton saját magad alázod? Újra kezdésért, de főleg utolsó szexért könyörögni? Legyen már önbecsülésed! Nem kellesz neki, akkor sem ha piros hó esik! Fogd fel! És ne azzal foglalkozz, hogy kivel beszél, miről, kit utál, kit követ, hanem saját magaddal!
2023. okt. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"már sokat tűrt nekem ès kiöltem belőle az összes èrzelmet"

"Nagyon megbántottam"

Akkor most mit nem értesz?

2023. okt. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!