Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg bocsájtanátok a parátotoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinga8 kérdése:

Meg bocsájtanátok a parátotoknak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hét éve vagyunk együtt a párommal. Van már egy kislányunk. Ő volt az első férfi az életemben, és soha nem csaltam meg. Körülbelül egy éve meg romlott a kapcsolatunk. Sokat veszekszünk. Általában azért mert nem lesem mostanában minden kérését. Nagyon bele fáradtam ebbe a helyzetbe. Már csak annyi hiányozna hogy a fenekét nem kell ki törölni. Ha nem csinálom amit mond akkor el kezd kiabálni ,semmire nem vagyok jó, nulla vagyok, k...va vagyok, ri..nc stb... Nagyon bele fáradtam már és azt sem szeretném hogy a lányom így nőjön fel. Szerintetek?

2023. okt. 25. 14:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Válj el/szakíts!
2023. okt. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Korábban sem kellett volna lesned, és akkor most nem itt tartanál.
2023. okt. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Bitorló37 ***** válasza:
13%
Persze, válj csak el. A következő biztos jobb lesz:D Meg a következő, a következő, a következő..................................................................................................................
2023. okt. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne következő?
2023. okt. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem várd meg amíg el is ver. Amíg nem ver addig nem lehetsz biztos benne, hogy egy vadbarom.
2023. okt. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hidd el nem lesz következő! Most már csak a lányomra lesz szükségem. Soha többet nem mennék bele még egy kapcsolatba.
2023. okt. 25. 14:14
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Jó buta voltál,hogy csak adtál és szépen aluláraztad magad,

most már nem csoda hogy semmibe se vesz,egy ilyen farok.

Számos módja van a szívatásának,de a körülményektől függ.

Kezdheted lájtosabb dolgokkal,se mosás,se kaja,se takarítás,

egészen addig hogy zárat cserélsz mire hazamegy.De ez nagyban függ

attól,meddig tudsz el menni.Ha közös a vagyon,válás.és jól megkoppasztani,gyerektartást a nyakába.Akkor vagánykodhat milyen kemény

csávó.

2023. okt. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak hogy nem bocsátanám meg neki ezt a viselkedést, de minden maradék érzést ki is ölne belőlem ezzel, így nem lenne mire fel maradnom.
2023. okt. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem is szeret. Az ugy nem zavar? Ő mentalisan már règ nincs a kapcsolatban.
2023. okt. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Feltunt, hogy ez a mezeshetek ellentete? Az, hogy valaki egy kreten, azon mit bocsatasz meg? Attol mi valtozik meg? Kevesbe lesz kreten ezutan, vagy megis milyen remenyben irtad ki ezt a kerdest? Azt se hiszem, hogy ennek nem volt elojele a kampanyidoszak utan. Szerinted a red flag kifejezest miert alkottak meg? Hogy legyen mit figyelmen kivul hagyni? Ez a te ertekvalasztasodat is tukrozi. Helyes, ha nem kezdesz masik kapcsolatba, ugyanigy belevalasztanal, mert nulla emberismereted van.
2023. okt. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!