Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg bocsájtanátok a parátotoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinga8 kérdése:

Meg bocsájtanátok a parátotoknak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hét éve vagyunk együtt a párommal. Van már egy kislányunk. Ő volt az első férfi az életemben, és soha nem csaltam meg. Körülbelül egy éve meg romlott a kapcsolatunk. Sokat veszekszünk. Általában azért mert nem lesem mostanában minden kérését. Nagyon bele fáradtam ebbe a helyzetbe. Már csak annyi hiányozna hogy a fenekét nem kell ki törölni. Ha nem csinálom amit mond akkor el kezd kiabálni ,semmire nem vagyok jó, nulla vagyok, k...va vagyok, ri..nc stb... Nagyon bele fáradtam már és azt sem szeretném hogy a lányom így nőjön fel. Szerintetek?

2023. okt. 25. 14:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tűröm az ilyen viselkedést, de már az első pillanattól kezdve.
2023. okt. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy újabb női sors, amit a kényszeres, csak nehogy kurvának nézzenek, hozzáállás tett tőnkre. Szép dolog a monogámia, de ha ismerkedtél volna, akkor tudod hogy nem csak ilyen férfi van, és nem maradsz mellette ha van egy kis eszed. Dehát nem, szűzkislánynak kellet lenni. Az ilyen tirpák parasztokkal élőket nem tudom sajnálni, magatoknak választottátok ezt a sorsot. Jó lenne ha kicsit összeszednéd magad, és elválnál végre.
2023. okt. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Sajnos bele álltál egy olyan játékba,amiben csak vesztes lehettél.

Nincs értelme még tovább vesződnöd egy ilyen gyökérrel.

2023. okt. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 1Léna ***** válasza:

A kérdést, úgy tetted fel mintha már magadban meghoztad volna már a döntést, csak arra vagy kíváncsi, hogy mások egyetértenek-e?


Egy kapcsolatban mindig vannak súrlódások. Lehet kiugrani az ilyen helyzetből, vagy lehet megpróbálni megjavítani a kapcsolatot, amihez mindkét fél akarata szükséges. Ha úgy érzed, hogy még szeretnéd megjavítani a kapcsolatot, és a párod sem szeretné, hogy elváljatok, vannak olyan családterapeuták akik segítenek a problémás kérdéseket átbeszélni, a családsegítőkben. A kislányodnak jobb példát mutathatsz azzal, hogy előbb rendezni próbálod a kapcsolatot. Mert igaz, hogy írásodból a férjedről kaphattunk egy vázlatot, de egy kapcsolat elromlásában mindkét félnek van valamilyen szerepe. Az biztos, hogy a változáshoz változtatni kell. Kinek, mit, és hogyan? Na ez kérdés.

2023. okt. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!