Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom elengedte volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elengedte volna magát a kapcsolatunkban?

Figyelt kérdés

Először mindig elszellentette magát véletlenül előttem, akkor kicsit mintha elszégyellte volna magát. Mára meg egyáltalán nem zavartatja magát, még ha eszem is, akkor se tartja vissza, hanem szellent, sőt még olyan is volt hogy elfordult, mikor az ágyban feküdtünk, és akkor is leszellentette a lábam. Azt mondja ebbe nem halok bele, ami igaz is, de számomra ez visszataszító.

Telefonálás közben is volt már példa arra, hogy fingott.


2023. okt. 25. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem, mindig ilyen gusztustalan volt csak megjátszotta magát. Én nem lennék vele tovább HA nem érti meg, hogy össze-vissza bármikor nem illik szellenteni, egyszerűen undorító. 🤮
2023. okt. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%

Ha zavar, beszéld meg vele. Exemnek és a mostani barátomnak is mondtam, hogy nyugodtan. Ez egy természetes emberi folyamat és nem zavar. Inkább engedje ki, mint hogy szenvedjen. Fel kéne nőnöd.


28N

2023. okt. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Én most a kérdező mellé állok. Apám volt ilyen, szétfingotta a csaladi ebédet hangosan. K..ra irritált. Erre az exnejem, amúgy amatőr modell, sportoló, olyat durrantott első együttlétünkkor az ágyba, hogy ablakot kellett nyitni. Szóval nem vagyunk egyformák...én és a fiam is a zárt ajtót szereti kábelfektetésnél, de van, akinél ez családi program. Nem vagyunk egyformák.


F, 39

2023. okt. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Lehetnek gondjai, de akkor menjen orvoshoz és akkor se kéne rád vagy evés közben.

Ki lehet menni a másik helységbe.

Igénytelen és nem érdekli, hogy szagolod vagy se.

Tojik rád majdnem szó szerint.

2023. okt. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

2-es: Már megint ez a túlzás… Ha valaki nagyon sokat fingik, akkor gondolja át az étrendjét, változtasson stb. Nekem nem természetes, hogy bedurrantunk egymás mellett, de természetesen, ha kicsúszik, semmi gond, ahogy az se, ha a másik után nem rózsaillatú a vécé, vagy épp kiszűrődnek hangok, és álmában meg mindenki ereget. De ne fingjuk már le egymás lábát direkt, meg ne kelljen evés közben szagolgatni… Férfira, nőre ugyanez vonatkozik. Aki meg nem ért vele egyet, az mondjuk bemegy a bankba, és az ügyintézőnek is odareccsent egyet?

Kérdező, valószínűleg a „rózsaszín” korszakban megerőltette magát, most meg kibújt a valódi énje.

2023. okt. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem az egyik exemmel jársz? Ugyanekkora kretén volt és még engem állított be kényesnek a bunkója.
2023. okt. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez személyfüggő és kapcsolatfüggő szitu. Ha ennyire irritáló, akkor beszélni kell vele. Ha nem érti meg, akkor az baj.

Mi párommal nyugodtan szellentünk egymás mellett és poént is csináltunk belőle. Amikor egyikünk nagyot szellent, akkor a másik fél megpaskolja a seggét. :D Tehát nálunk játékosság lett belőle és az ilyen dolgok jók a kapcsolatban.


34/F

2023. okt. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Itt nem arról van baj, hogy elszellenti magát, hanem miért pont pl evés közben.
2023. okt. 26. 10:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Bmeg, beszélj már vele, gyerek vagy, vagy mi? Nyisd ki a szád.
2023. okt. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9-es,sajnos aki akkora taplo, hogy ez normális neki, azzal hiába beszél az ember, tapasztalat.
2023. okt. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!