Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van jövője a kapcsolatunknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jövője a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés

A barátommal lassan 6 éve vagyunk együtt.

Abból 4 éve élünk együtt.

Nem foglakozik velem, nem beszélgetünk, nem kérdezi meg milyen napom volt vagy hogy hogy vagyok.

Ő 32 éves én 25.

Mit tegyek?

Szeretem, de néha elgondolkoztat, hogy mit is akarok..


Van egy munkatársam aki bevallotta, hogy érez irántam valamit, mindíg figyel rám, udvarias és látszik hogy érdeklem, ő sem közömbös számomra, de szeretem a párom csak nemtudom mit is akarunk pontosan, nincsenek terveink évek után sem..

Vot valaki már ilyen helyzetben?


2023. szept. 30. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Ez a szitu elég egyértelmű számomra. Pasi kidob, új pasival ismerkedés.
2023. szept. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Hát, ha az én kollégám, akivel így voltam, szingli lett volna, akkor nem is lett volna kérdés, hogy szakítok-e. Így megpróbáltuk helyre hozni a dolgokat, de érezhetően késő volt már. Amit írsz, az alapján az jön le, hogy nálatok még lehet, hogy meg lehet ezt beszélni és ha változtat elég lehet neked, de ha a kollégád kerül így is elsődlegesen a fókuszba, és azt veszed észre, hogy igazából nem is akarod, hogy jobb legyen ez az egész, akkor mindenképp a szakítás mellett kell dönteni.
2023. szept. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

"Nem foglakozik velem, nem beszélgetünk, nem kérdezi meg milyen napom volt vagy hogy hogy vagyok."


Nincs, hiszen a jelenben se érsz neki semmit/sokat.

2023. szept. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlegi párod akar gyereket? Te szeretnél?
2023. szept. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Attol, hogy szereted, meg igenis jo otlet szakitani. Kevered a szeretetet es a kapcsolatot. Ha a kapcsolat megdoglott, marpedig itt az van, akkor mindegy, hogy szereted, vagy sem, szakitani kell. Ha mukodne a kapcsolat, az mas teszta, de itt irrelevans, hogy mit erzel.
2023. szept. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Gyereket semmiképp sem szeretnék.


Szeretni szeretem, de 5-z év után már más a helyzet, tervekről még nem beszéltünk..

2023. okt. 1. 02:41
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs jelenetek, akkor jövőtök sem lehet.
2023. okt. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!