Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a kapcsolat elején rengeteg a szex, idővel folyamatosan csökken?

Figyelt kérdés

Én vagyok a pasi.

Egy éve vagyunk együtt.

Első félévben rengeteget szexelünk. Én nagyon perverz, és nagyon kanos vagyok állandóan. Szóval szinte mindenre nyitott vagyok szex terén. Azt se lehet mondani, hogy unalmas a szex mert nagyon nyitott vagyok az új dolgokra. Ezt a barátnőm is tudja. Félév utan drasztikusan kevés lett a szex. Mára már szinte nincs. Mindig valamivel kibújik a szex alól. De miert? Miért csökken a szex mennyisége? Mik lehetnek a bajok?



2023. okt. 26. 13:06
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
81%
Több eset lehetséges: 1. alapból kisebb a szexuális étvágya, csak a kapcsolat elején még tomboltak a hormonok. 2. Már nem szerelmes beléd, ezért ritkán igényli a szexet. 3. Van valakije.
2023. okt. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha élvezné veled a szexet, akkor nem hátrálna ki belőle állandóan. Mondjuk nehéz is lehet kapcsolódni valakihez aki szerint a "beteg, fáradt, stresszes" valami alap kifogás és nem érv.. Nem csodálom, hogy nincs hozzád kedve.
2023. okt. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
58%
Mert minden kapcsolat megszokássá válik; az emberek öregszenek; benő a fejük és nem csak a szex lesz a fontos; érdektelenné-unalmassá válik számukra; több helyen a stressz elviszi erről a tevékenységről (is) a kedvüket.
2023. okt. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi volt a kapcsolat elején? Én nőként élem ezt át folyamatosan.. pedig ugyebár “minden férfi állandóan szexelni akar”.. Volt akivel jó volt az elején a mennyiség de ott is idővel mindig megromlott, pedig nyitott vagyok új dolgokra
2023. okt. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem törvényszerű, mi pl minden másnap együtt vagyunk (8 éve együtt élünk).


Neki ellenben ennyi az igénye. Szakíts, ha neked nem oké.

2023. okt. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
49%

Mert sók nő annyira hülye, hogy, egy idő után már csak a pasi kell nekik, de a szex már nem. Minegyik így van beallítva.

Csak tudnám, hogy akkor miért akarnak ezek a nők pasit maguk mellé, ha egy idő után csak kínozzák a pasit?

2023. okt. 31. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Kiábrándult belőled valami miatt, lehet nem szexualis ok hanem nem érzi magat szeretve
2023. nov. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
50%
Lehet peldaul zsugori vagy, fel kenyeret es lakbért kifizetteted vele
2023. nov. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!