Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a kapcsolat elején rengeteg a szex, idővel folyamatosan csökken?

Figyelt kérdés

Én vagyok a pasi.

Egy éve vagyunk együtt.

Első félévben rengeteget szexelünk. Én nagyon perverz, és nagyon kanos vagyok állandóan. Szóval szinte mindenre nyitott vagyok szex terén. Azt se lehet mondani, hogy unalmas a szex mert nagyon nyitott vagyok az új dolgokra. Ezt a barátnőm is tudja. Félév utan drasztikusan kevés lett a szex. Mára már szinte nincs. Mindig valamivel kibújik a szex alól. De miert? Miért csökken a szex mennyisége? Mik lehetnek a bajok?



2023. okt. 26. 13:06
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
48%
Úgy gondolom amit írtál hogy nem őszinte hozzád. Ha egy fiatal nő nem kívánja a szexet, akkor annak nem kifogás az oka. Inkább egy 3. személy.
2023. okt. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

De rossz ezt olvasni.

Pedig az nagyon jó amikor a párod sokszor kanos és nem az van, hogy egyszer elfárad tőle nap közben es akkor aznapra ennyi😀

2023. okt. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
88%

Én úgy látom, hogy ez nem a szeretetről szól, bár annak is éled meg, hanem itt a szexualitás a fő reason, neked a szex a lételemed, és hajszolod a szexet, szinte már mániákusan.

Az elején azért volt olyan amilyen, mert próbált olyan lenni aki nem ő, csak átvette tőled ezt a szokását.

Miért lett ő más, dehogy lett az, ő nem változott meg, hanem olyan most amilyen előtte volt, és csak azért változott meg, mert a te hatásodra mert valaki más lenni, aki nem ő, nem tudom érted-e?

Nem illetek össze szexuálisan, ő eljátszott egy megfelelést, és a kapcsolatok mindenhol pontosan ilyenek az elején, eljátszák azt amit a másik szeretne…

de barátok még lehettek, ne erőltesd, mert ő most nem az akinek gondolod..

azok akiknek perverz szokásaik vannak ismerjék meg, vagy fel azokat akik hasonlóak, mert rosszul járhatnak ha egy „szendével, vagy egy aszexuálissal jönnek össze, ezért ne a másikat okolják aki csak megakar felelni nekik, hanem legyen jó rálátásuk azokra akiről megtudják állapitani, hogy ők pontosan olyanok akikre vágynak…tehát ne a másikat hibáztassák, hanem csakis magukat…

2023. okt. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
89%

nekem is volt ilyen kanos pasim jópár évem elment rá sajno, mert tartós kapcsolatra képtelen volt, csak élte a saját világát és ha rám nézett folyton csak szex, rosszul éretem magam, mert csak egy használati tárgynak éreztem magam...

egy nő másra is vágyik nem csak az örökös szexre, nem erről szól az élet, ha folyton dugunk a kanos pasival, az nem párkacsolat ha csak erre korlátozódik,

2023. okt. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
9%

Megkérdezném, hogy gondolkodott -e már a szüleihez való visszaköltözésről?

MIIIII?

Ja semmi csak eszembe jutott.

2023. okt. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem túlzásba vittétek a szexelést. Ha nagyon fárasztó napokon vagyok túl nagyon nem kívánom még pluszba a szexet is. Nekem az nem kikapcsolódás csak + energia fogyasztás nyilván a jóért. Most viszont te is tudnál valamit mutatni , segíteni neki ellazulni és nem szexuális értelemben. Kedveskedj neki egy kicsit , csinálj neki kaját, vigyél virágot csak érezze azt a törődést.
2023. okt. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
41%
Ez a nő nem is kivàn màr téged,én ezt a kapcsolatot nem erőltetném,halott ügy
2023. okt. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
12%
Tapasztalatom alapján is egy harmadik fél van/lesz hamarosan a dologban.
2023. okt. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
50%

1. Van valamilyen betegsége.

2. Nem élvezi veled a szexet.

3. Depressziós, sok stressz éri a mindennapokban.

4. Aszexuális, kapcsolat elején megjátszotta magát.

2023. okt. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Fél, hogy szex közbe előhozod a perverz dolgaidat. Tisztázd vele, hogy nem kell ettől tartania.

A másik dolog, láttam tanulmányt arról, hogy a nőknél hamarabb előjön a "megunás", a partner iránti unalom a szexuális dolgok tekintetében. Ha hirtelen lenne új pasija megint megugrana a kedve.

2023. okt. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!