Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom az anyjával él, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom az anyjával él, és vannak furcsaság. Pl.be van osztva a napja, nekem kell hozzá alkalmazkodom. Ezen kívül még soha nem hívott el magához, mindig csak nálam találkozunk. Normális ez szerintetek? 8 hónapja vagyunk együtt.

Figyelt kérdés
2023. okt. 31. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Ha neked normális akkor éljetek így. Nekem tuti nem kéne ilyen férfi.
2023. okt. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Mennyi idősek vagytok?
2023. okt. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
7%
Nem, az már eleve nem nornális, hogy nőkét leálltál olyannal, aki az anyjával él!
2023. okt. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Ha szégyelli, hogy hol él, vagy az anyját akkor persze, hogy nem visz hozzájuk. Ha le van foglalva akkor se csoda, hogy nem tud rád mindig időt fordítani. Te neked nyilván ha így nem jó akkor vess véget a kapcsolatnak és kész.
2023. okt. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiből azért nehéz megmondani. Lehet, hogy az anyja beteg. Párom is a szüleivel lakott, igaz nem egy lyukban, hanem egy többgenerációs családi házban. Kb. fél év után mutatott be, mivel pl. az apja ekkorra már több agyvérzésen is átesett, és emiatt nem volt vele könnyű. Megjegyzem, én alig vettem észre rajta.

Ezt csak azért írom, mert lehet olyan betegség a szülőnél, amit szégyell. Vagy pl. a szülő emiatt nem beszámítható időnként. Ezt jó lenne tisztázni.

Az mondjuk nem egészen normális, hogy mindig neked kell alkalmazkodni. Ez csak rosszabb lesz később.

2023. okt. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"nekem kell hozzá alkalmazkodom. Ezen kívül még soha nem hívott el magához, mindig csak nálam találkozunk."

Nem kell hozzá alkalmazkodnod.

Az anyjával él, nincs neki olyan lehetősége, hogy "magához" hívjon. Annyi mondjuk lehetne, hogy szeretné megmutatni, hogy hol lakik, milyen "kincsei", kedvenc tárgyai vannak, vagy 8 hónap után már esetleg be is mutathatna az édesanyjának (ha jó viszonyban vannak).

Eljártok valahova ketten, vagy mindig csak otthon vagytok nálad? Milyen gyakran jön? Mit csináltok együtt? Ott is alszik, vagy rohan el?

Én úgy látom, hogy neked kevés, ami van.

Beszélnetek kell erről, nem érdemes együtt maradnotok, ha ez neked így nem jó és nem elég. Lehet, hogy neki igen. Akkor viszont mások a kapcsolati céljaitok. Ezt mindenképp meg kell beszélni.

2023. okt. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt az exemmel. Ő is az anyjával élt. Mint utóbb kiderült, egyrészt azért nem vitt fel hozzájuk, mert ő félig sem gondolta olyan komolyan a kapcsolatunkat, mint én, másrészt pedig olyan volt a szobája, mint egy hányadék. Szinte könyörögtem, hogy vigyen fel magukhoz legalább bemutatni az anyjának, mert tök ciki volt, hogy ő rendszeresen jött hozzánk a családi összejövetelekre, én meg nem is ismertem a családját. Szakításunkkor az anyja azt mondta, bárcsak én lennék a gyereke és nem a fia. Ehhez tudni kell, hogy az anyját és engem is folyamatosan lehúzott pénzzel, de ez volt vele a kisebb gond.
2023. okt. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

Ugyan ez volt a szituáció, én vagyok a mama hoteles pasi, aki gyűjti az önerőt.


Én az elején nem hívtam mert nem voltam benne biztos hogy velem marad, utána mikor meg már megbíztam benne nem akart jönni. ( mint később ki derült sosem akart bemutatkozni.)


Nekem is be volt táblázva az időm anyám hívogatott hogy hol vagyok stb... Nagyon kínos hogy két tűz közé kerül ilyenkor az ilyen szituációban az ember mert előre 1 hétre tudnom kellett volna hogy mikor hol leszek úgy hogy az exem és a szüleim is folyamatosan variálták hogy mikor mi történik. Mind a 3 ki voltak akadva a másikra ha az időkben nem úgy jöttem ki ahogy az le volt beszélve. Exem menjek hamarabb az utolsó pillanatban azt mondja ne menjek szülők hogy akkor most mit eszek nincs elég kaja stb... borzalmas volt.


Az ex ezért ki akart szakítani itthonról és próbált bele zsarolni hogy költözzünk közös albérletbe, de akkor ugye az önerő gyűjtés megy a levesbe és azért ő sem volt biztos mert még a mama hoteles problémák előtt jóval más pasikkal flörtölt melletem és 2 évig csinálta ezt.


Magyarán egy ilyen mama hoteles pasival csak akkor lehet számolni a pasi megbízik a csajban. Máskülönben nem mert túl sokat lehet veszíteni.


Az exem fenyegető típus volt tudta hol lakom és azzal fenyegetett 23 óra környékén többször hogy ki jön vonattal és be mászik balhézni amit 1x meg is csinált. Ezek után én pl nem mondom meg hol lakom mert én sem vagyok 100 as hogy ilyen idősen itthon lakom de sok kattant van még.

2023. okt. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem akarok indiszkrét lenni, de hány éves a kisfiú?

Nem azzal van a gond szerintem, hogy valaki a szüleivel él. Hanem azzal, ha ennyire durván önállótlan. Mi az, hogy be van osztva a napja?

2023. nov. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
54 éves (én 46). Az anyja fekvőbeteg, hipochonder, demens. (Semmilyen szervi baja nincs) Kizsigereli a fiát, aki vigyázzban áll egész nap. Az esze azt diktálja, hogy beadja egy tisztességes otthonba, de a lelkiismerete nem engedi. Nincs rendes magánéletünk. Pl.nem tudunk elmenni "ottalvós" kiruccanásra, sőt lassan már délutáni programot se lehet szervezni.
2023. nov. 2. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!