Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Justdoit60 kérdése:

Hölgyek! Nem lenne több kapcsolat szerintetek?

Figyelt kérdés
Ha ti nők, ugyanúgy viszonyulnátok a szexhez, ugyanannyira fontos lenne,mint a férfinak és nem csak egy sokadlagod dolognak kezelnétek, szerintetek nem több kapcsolat lenne,mint szingli?
2023. okt. 31. 16:22
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
Szexkapcsolat lenne több. Kösz, de nem.
2023. okt. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
Van párom, vele eleget szexelek. :)
2023. okt. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
90%

És kit érdekel, hogy a "férfiaknak" mi szinte létszükséglet?

A szex semmilyen szinten nem létszükséglet, egy kapcsolat pedig bőven többről szól, mint az állandó bszásról. Arról nem beszélve, h a szex a kölcsönös élvezetekről szól és nem arról, hogy a nő a férfi kedve-kénye szerint mindig, minden körülmények között a rendelkezésére álljon egy kis dugásra.

Szeretek szexelni (a férjemmel), de ha szingli lennék messziről kerülném azokat az állítólagos férfiakat, akik hozzád hasonlóan vélekednek, hogy szegény férfiaknak szinte létszükséglet és ezek a csúnya nők nem akarják nekik megadni azt a mennyiséget, amit ők jónak látnak. Hát bocsi, mi is emberek vagyunk, nem két lábon járó szexbabák.

2023. okt. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Na ez is egy másik kérdéskör lesz 🙂 Nagyon sok nő állítja, hogy elég a szex. Viszont rendszerint csak magának a nőnek elég az a mennyiség. A férfiak azt mondják, hogy nekik viszont kevés...
2023. okt. 31. 16:29
 5/45 A kérdező kommentje:
4es, kicsit olyan állatias a szex hozzáállásod 😅 Úgy tűnik, hogy szexelsz ha szükséges, pl mint az állatok mikor utódokat akarnak nemzeni és azért dugnak. Az emberek viszont ezt elsősorban élvezetből teszik, mint a reggeli kávé. Nem kötelező, nem halsz szomjan ha nem iszol, de mégis rutinszerűen iszod.
2023. okt. 31. 16:31
 6/45 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az, hogy megadjam a kellő mennyiséget? Nem vagyok guminő, se prostituált. Keresgélj közöttük. Sok sikert!
2023. okt. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont az a gondom, hogy a sok férfinak a szája jár, aztán ha találkoznak valóban magasabb libidóval, nem tudjátok kezelni.
2023. okt. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mondjuk van kapcsolatom, amiben fontos a szex. Így is lehet.
2023. okt. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Kicsit szégyen szerintem az ember nagy szerelmére vonatkoztatva, hogy prostihoz kell menni hogy a mennyiség meglegyen. Valamiért a nők azt hiszik, hogy minél komolyabb a kapcsolat, annál elhanyagolhatóbb a szex. Az én meglátásom szerint annál több kell, mindig!
2023. okt. 31. 16:34
 10/45 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező szingli férfi miért nem keress hozzávaló nőt?
2023. okt. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!