Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ez? Más is volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez? Más is volt már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Ez inkább kicsit önismereti kérdés, de kíváncsi vagyok, hogy mások tapasztaltak-e hasonlót.

Egy ideje fontolgatom a szakítást, mert nem éreztem magam még készen egy kapcsolatra. Pontosabban az utolsó kapcsolatra. Azt éreztem, hogy még kicsit szabad akarok lenni, bontogatni a szárnyam, egyedül lenni, stb. Viszont történt egy kisebb egészségügyi tragédia a szűken vett családomban. Szerencsére nem lett halálos kimenetelű, de maradandó a kár, ami az egész családot megrázta. Ez az egész pedig ráébresztett arra, hogy mennyire fontos a család, és hogy azokkal vedd körül magad, akit szeretsz. Teljesen átértékelődött bennem a kapcsolatom ennek a hatására, és semmi másra nem vágyom, csak hogy a barátnőmmel legyek. Ez a családi tragédia egy pillanat alatt elűzte a kalandvágyamat, és elmélyítette bennem a megállapodást a párom mellett.


Van más is, akit hasonló trauma más irányba terelt? Vajon ez végleges, vagy csak a lelki mélypont miatt alakult ki bennem ez a hihetetlen kötődési vágy?


2023. okt. 31. 23:52
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon fájdalmas egyedül lenni, a lehető legnagyobb büntetés az élettől. Maradj a pároddal.
2023. nov. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a legnagyobb idióta aki eldob egy szerető társat mert mással is kefélni akar..
2023. nov. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Èn is halálhírek, balesetek vagy akár válások, megcsalások hallatán még inkább hálás vagyok, hogy van egy szerető férjem és mindig elmondom magamban, szerencsés vagyok és vigyáznom kell rá. Veled ellentétben viszont nem vágyok másra, csak sokszor a sok tennivaló miatt nem értékelem eléggé.

Hány éves vagy? Mi az, amiben a párod mellett nem tudsz kibontakozni? Vagy csupán hajt a kalandvágy és a csajozás? Sokan vannak, akiknek nem való a monogámia, ezek ne is erőltessék, viszont legtöbb esetben nem hoz boldogságot x nővel lefeküdni, akik ezt csinálják csak kompenzálni próbálnak… végülis mind “hús” és semmi pluszt nem fog hozzá tenni az életedhez.

Azt viszont fogalmazd meg magadban, mi hiányzott eddig és próbáld megbeszélni a pároddal ha fontos neked.

2023. nov. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
"A kezet csak megfogni szabad, elereszteni vétek, ellökni átok, egymásba simuló kezek tartják össze az eget és a világot!"
2023. nov. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy most hirtelen sikerült felnőnöd és megtanultad értékelni, amid van, vagy csak pillanatnyilag kényelmesebb az életed, hogy kapcsolatban vagy.

Utóbbi esetben idő kérdése, hogy mikor jut eszedbe megint, hogy kéne a kaland. Aztán tönkreteszed a párod, cserébe amiért most melletted áll.

2023. nov. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!