Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt maradni a gyerek miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradni a gyerek miatt érdemes?

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves babánk, viszont a kapcsolat már a baba megszületése után nem működött..eddig tűrtem vártam hogy talán jóra fordul, na majd ekkor akkor de nem, minden beszélgetésünk után 2 napig tart a normális élet, szex talán havi 1 azt is úgy érzem hogy muszájbol teszi..fitalok vagyunk, 25-26 évesek, állítása szerint nem kívánja a szexet..érdekes előtte napjában többször is volt szex, egy angyal a babank,bármikor lenne időnk hisz alszik egész éjjel, napközben is alszik 1-1 órát még tehát ez csak kifogás lenne hogy biztos nincs időnk, de igen,van..vagyis lenne..nem bújik hozzám, nem ad csókot, nem ölel meg, volt hogy megemlítette hogy, azért régen sovanyabb voltam, NYILVAN! Rajta vagyok az ügyön de igysem vagyok dagadt véleményem szerint, én vágyom még arra hogy valaki szeressen és megpusziljon hozzám bújjon, néha dicserjen hisz ez az egészséges párkapcsolat, vagy nem? Ez csak mese habbal? És valójában ilyen az élet? Hogy el viseljük egymást a gyerek miatt és kész? Nem szeret, ezt már többször ki jelentette! És azt is hogy a gyerek tart minket össze..én valamilyen szinten ragaszkodom hozzá, bár valószínű én is csak a megszokás vegett vagy nem tudom, mert már ahogy viselkedett az 1 év alatt velem ki ölte belőlem az érzéseket.. félek lépni..valaki mondjon valamit

2023. nov. 4. 13:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Mivel fiatalok vagytok és nem szeret/szeretitek egymást külön kéne menni, mert a kicsi fogja megsínyleni ezt a tényt.
2023. nov. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És a gyereknek ez később nem lesz rossz? Hogy anya apa külön? Hogy dolgozzák ezt fel a gyerekek? Nem sérülnek? Nekem ő a legfontosabb, ezért is vagyunk még itt..
2023. nov. 4. 13:59
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az egyes írja. Sajnálom hogy így jártál, jártatok.

A picinek sem jó, mert ezt fogja alapnak venni, hogy olyannal normális lenni aki nem szeret.:/

2023. nov. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Fontos beszélni velük az ő nyelvükön. Ha majd kérdez el kell mondani neki az ő nyelvükön. Az is fontos hogy ti ne legyetek haragban. Mondjuk ha szétmentek ne a gyereket használjátok egymás ellen. Ha apa látni akarja hétköznap akkor legyél te is rugalmas, de az se legyen hogy apa csak akkor viszi amikor úgy tartja kedve. Mondjuk egy hónapig nem, aztán megint. Érted. Legyen egy rendszer. Ne szidjátok egymást előtte, ne veszekedjetek. Ha már gyereket vállaltatok próbáljátok felnőtt NORMALIS ember módjára megoldani. Én úgy tartom hogyha nem tudjátok megmenteni a kapcsolatot mert megpróbáltátok de egyszerűen nem megy. Akkor jobb elválni minthogy azt lássa ez a normális. Mert ez nem az.
2023. nov. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobban sérülne a gyerek ha együtt maradtok!
2023. nov. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Gyerek miatt semmiképpen ne maradjatok együtt! Még kicsi, így nem is fog emlékezni arra amikor még ott volt az apja, sokkal szrabb lenne neki ha már akkor válnátok külön amikor képben van a dolgokkal.


Nálunk apám maradt itt, csak akkor ment el amikor 22 voltam, így is krvára megviselt és nem értem hogy miért nem adott esélyt anyámnak, hogy normális társat találjon még fiatalon!


Ha csak a gyerek miatt maradtok együtt az neki is rohadt szr lesz, nem csak nektek!

2023. nov. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Sajnos, ha együtt maradtok, valószínű jobban megsínli a gyerek, hisz előbb utóbb érzi, látja, hogy milyen a kapcsolat köztetek. Hosszútávon jobbat tesz a lelki egészségének, ha szétmentek, minthogy a kettőtök által kialakított feszélyezett, "mérgező" légkörben nőjön fel. 26N

2023. nov. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Külön menni nem azt jelenti, hogy nem laktok együtt.

Valamint a gyerek azt sínyli meg, amit belé programoztak, hogy hatalmas alap, és nincs neki.., meg valódi dolgokat.

Beszéljétek meg, hogy ez nem megy, és éljetek együtt, mint szülők, nem mint szerelmesek.

2023. nov. 5. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8 és ha az egyik talál magának valakit és komolyra fordul élnek majd négyen?:D
2023. nov. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Dehogy éljenek együtt! Ez a lehető legrosszabb tanács és egyáltalán nem is teremtene egészséges légkört az, ha továbbra is együtt laknának. Ennek a házasságnak már semmi értelme, egyik fél sem boldog, a lehető legjobb amit tehetnek, hogy elválnak, természetesen szétköltöznek és mindenki éli az életét, a gyereket pedig közös felügyelettel, de külön-külön nevelik.

Fiatalok, jó eséllyel lesz új párjuk, őt mégis hova fogják áthívni? Vagy ha már komoly a dolog és össze akarnak költözni? Jaj gyere költözz be hozzám és az exem mellé, jó buli lesz? Ugyan már.

2023. nov. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!