Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt maradni a gyerek miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradni a gyerek miatt érdemes?

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves babánk, viszont a kapcsolat már a baba megszületése után nem működött..eddig tűrtem vártam hogy talán jóra fordul, na majd ekkor akkor de nem, minden beszélgetésünk után 2 napig tart a normális élet, szex talán havi 1 azt is úgy érzem hogy muszájbol teszi..fitalok vagyunk, 25-26 évesek, állítása szerint nem kívánja a szexet..érdekes előtte napjában többször is volt szex, egy angyal a babank,bármikor lenne időnk hisz alszik egész éjjel, napközben is alszik 1-1 órát még tehát ez csak kifogás lenne hogy biztos nincs időnk, de igen,van..vagyis lenne..nem bújik hozzám, nem ad csókot, nem ölel meg, volt hogy megemlítette hogy, azért régen sovanyabb voltam, NYILVAN! Rajta vagyok az ügyön de igysem vagyok dagadt véleményem szerint, én vágyom még arra hogy valaki szeressen és megpusziljon hozzám bújjon, néha dicserjen hisz ez az egészséges párkapcsolat, vagy nem? Ez csak mese habbal? És valójában ilyen az élet? Hogy el viseljük egymást a gyerek miatt és kész? Nem szeret, ezt már többször ki jelentette! És azt is hogy a gyerek tart minket össze..én valamilyen szinten ragaszkodom hozzá, bár valószínű én is csak a megszokás vegett vagy nem tudom, mert már ahogy viselkedett az 1 év alatt velem ki ölte belőlem az érzéseket.. félek lépni..valaki mondjon valamit

2023. nov. 4. 13:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Elkapkodtátok a gyerekvállalást. 🙄
2023. nov. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az én szüleim mérgező kapcsolatba neveltek fel minket, nem volt jobb mintha elváltak volna..

Én elhagytam a kisfiam apját, jelenleg egy jó párkapcsolatban vagyok.

A barátnőm kb teljesen ugyanezen megy most keresztül amin te. Nekik 2 éves a kicsi, már 1.5 éve nyűglődnek.. Szerintem mostanába fog végleg betelni a pohár náluk. Bízok benne hogy sikerül megoldani a gondjaikat nekik is és neked is. Én sosem beszéltem őt az apa ellen ahogy téged sem foglak mert én tudom nagyon jól hogy milyen nehéz egyedül egy gyerekkel. DE hidd el hogy egy rossz párkapcsolat semmivel sem jobb mint békességben boldogságban nevelni a gyermeked egy másik férfival. Az én párom elfogadja a kisfiamat úgy mintha a sajátja lenne, ezen ne aggódj

2023. nov. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Még mindig együtt élünk, próbálkoztunk de a vége most is ugyanaz, a veszekedés. Amit már egy 1,5 éves azért észre vesz..és hiába kérem hogy legalább a baba előtt ne, akkor is én vagyok a szar. Szóval igen remélem mostmár merek lépni..csak olyan nehéz. Neked hogy, sikerült? Milyen idős a gyermeked?
máj. 16. 16:26
 14/14 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy nem javult a dolog. Nekem 3,5 éves a fiam és képzeld jön a kistesó, esküvőt tervezünk. Az én exemmel sok gond volt illetve minden vagyon az enyém volt ezért kb semmiben sem szorultam rá, támogatott mindenki pedig újszülött mellett döntöttem így. Utána kicsit hideg zuhany volt hogy lesz@rta a gyereket szakítás után, de fél év múlva megismertem a párom és azóta fokozatosan helyreállt az életünk, szeretnénk ha a nevére venné a fiamat is mivel ugye nálunk az apa kilépett a képből (persze ha az exem nem áll ennel az útjába). Nekünk így nézve happy end lett ezért is meséltem el hogy hátha erőt ad neked ❤️
máj. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!