Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom alig ér hozzám, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom alig ér hozzám, mit tudnék tenni? Alig szexelünk, és már nembírom.

Figyelt kérdés

22 éves vagyok ő meg 23. Én sokkal jobban vágyom rá mint ő, pedig jól nézek ki sokan dícsérnek, sportolok is. Van hogy csak én csinálom neki , de ő utána semmit nem tesz. Nem elégít ki én meg már rosszul érzem magam mikor mondom neki hogy ez már zavar, ő annyit mond hogy bocsánat. Nem akarom megcsalni se, csak úgy érzem nem vagyok vonzó mellette, csakúgy vagyok. Lehet túl nagyok az igényeim, de én napi többször is tudnám csinálni.

Kinek volt ilyen? Mi a megoldás?



nov. 6. 12:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Mint látom, már próbálták vele erről beszélni és nincs változás. Így én a helyedben elköszönnék tőle.
nov. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%

"Nem elégít ki én meg már rosszul érzem magam mikor mondom neki hogy ez már zavar, ő annyit mond hogy bocsánat. "


Most akkor az a baj, hogy nem viszonozza, nem elégít ki vagy az, hogy te sokkal többet akarod csinálni, mint ő és nem bírja tartani a lépést?

nov. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
49%
Szakítás.
nov. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%
Nem egyértelmű mit akarsz kérdező.
nov. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
21%
Ne hagyd, hogy a biokémiád kontrolláljon téged, te kontrolláld azt, mint tudatos lény.
nov. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
24%
Mióta vagytok egy pár?
nov. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%

"Van hogy csak én csinálom neki , de ő utána semmit nem tesz. Nem elégít ki én meg már rosszul érzem magam mikor mondom neki hogy ez már zavar, ő annyit mond hogy bocsánat."


Ez szomorú, hogy ő nyugodtan kap, de cserébe nem ad semmit.

nov. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

2. Válaszolónak igazából mindkettő

Bocsi ha érthetetlenül írtam, igazából arra szeretnék rájönni hogy ez van még valakinél, vagy volt? Es hogy oldódott meg? Meg hogy fiúk, ezt akkor csináljátok ha meguntátok a párotok?

nov. 6. 13:10
 9/17 A kérdező kommentje:
6.-os már egy éve vagyunk együtt
nov. 6. 13:11
 10/17 anonim ***** válasza:
69%
Ne magadban keresd a hibát. Ez itt nem rajtad múlik, ő az aki önző. Ennyi. Ne gondold túl a dolgot, neki kell változnia. Akárki lehetne mellette, ha csak saját maga körül forog.
nov. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!