Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom alig ér hozzám, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom alig ér hozzám, mit tudnék tenni? Alig szexelünk, és már nembírom.

Figyelt kérdés

22 éves vagyok ő meg 23. Én sokkal jobban vágyom rá mint ő, pedig jól nézek ki sokan dícsérnek, sportolok is. Van hogy csak én csinálom neki , de ő utána semmit nem tesz. Nem elégít ki én meg már rosszul érzem magam mikor mondom neki hogy ez már zavar, ő annyit mond hogy bocsánat. Nem akarom megcsalni se, csak úgy érzem nem vagyok vonzó mellette, csakúgy vagyok. Lehet túl nagyok az igényeim, de én napi többször is tudnám csinálni.

Kinek volt ilyen? Mi a megoldás?



2023. nov. 6. 12:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
57%

#8: Hogy-hogy megoldani? Ha nem akar magától kielégíteni, akkor nem is értem minek akarsz egyáltalán szexelni vele, te mit élvezel egyáltalán rajta? El sem tudom képzelni. Egyébként én abban sem vagyok biztos, hogy valaha voltak komolyabb érzései irántad, gondolom azért jött veled össze, mert jól nézel ki.


Ezt nem lehet csak úgy "megoldani" vagy megmondod neki, hogy összekapja magát és most arra fókuszáltok, hogy te is élvezd a dolgot vagy akkor vége. Ez bőven szakító ok szerintem.

2023. nov. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
82%
Buta vagy, hogy ilyen viszony mellett még csinálod neki viszonzatlanul. Helyedben hozzá se nyúlnék, amíg nem nyalakodott vagy dugogatott.
2023. nov. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
9%

ha már a 6.xnél tartanál megérteném, de még ilyen fiatalon is már gondok vannak nála, akkor mi lesz később?

aszex lehet, nem érdekli a szex, az ilyen tipusok mellett belehal érzelmileg egy olyan ember aki "normálisan' szeretné..

akár fáj akár nem, de higgyél annak aki már tapasztaltabb, hogy sajnos nincs jövője ilyen "kapcsolatnak". a másik ember önmarcangolásba megy át elfojtás, és a vége borzasztó betegség ami 3 betüs nem irom le..

vagy egyéb méhen belüli betegségek.

fiatal vagy, előtted az élet, barátnak jó lesz, tudom utalod mindenkit aki ilyet ir, de ha vissztekintesz majd pár év múlva hálás leszel ha megfogadod

2023. nov. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
69%
22 évesen minek ragadnál le egy ilyen mellett? Hagyd a fenébe...
2023. nov. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 gabor49 ***** válasza:
46%
hat hagy ott sürgősen
2023. nov. 7. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
48%
Nincs rosszabb, mint egy szexuálisan rosszul működő kapcsolat. És hidd el, ez az évek múlásával csak egyre rosszabb lesz. 😪 Nem vagyok szakításpárti, de ez nem az a helyzet, amiért küzdeni kellene. Sajnos...
2023. nov. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Én szívesen viszonoznám :)

Elég fura a párod

2023. nov. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!