Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehetne tenni? Annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni? Annyira sajnálom, de úgy érzem kialudt a láng.

Figyelt kérdés

Tizen x éve vagyunk együtt a férjemmel, 2 gyermekünk van.

Őrülten szégyellem magam, de kialudt a láng amit iránta érzek és, habár minden este itt van velem, de elmondhatatlanul magányos vagyok.

Nagyon sajnálom őt, és szégyellem magam, mert rendes ember, aki imádja a gyerekeit, és ki is veszi a részét mindenből (gyereket nevel, főz, takarít, mosogat stb.), soha nem bántott, nem lehetne okom panaszra.

De ki aludt a láng és nagyon magányos vagyok, hónapok óta nincs köztünk szex, csak élünk egymás mellett. Ha egyszer egyszer véletlenül le is fekszünk egymással, azt érzem "csak legyek túl rajta gyorsan".

Vágyom az érintésre, nyálcsorgatva nézem a szerelmes filmeket.

Nem hagyhatom el, de úgy érzem így sem tudok sokáig élni.

Mi lehetne a megoldás?

(Kérem csak az válaszoljon aki komoly tud lenni, nekem ez rém kellemetlen és nem tudom mit tegyek.)


2023. nov. 6. 18:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
55%

Ezt mintha csak én írtam volna!

Annyi a különbség hogy nálam sajnos az elején sem lobbant túl nagy az a láng. (utólag jöttem rá) Mi is tízenX éve házasok vagyunk, 2 gyerekünk csodálatos apukája, és alig lehet rá vmi rosszat mondani. Én is borzasztóan magányosnak érzem magam, és sajnos emiatt beleszerettem egy másik férfiba, aki szintén házas és sosem lesz az enyém. Vágyom a szeretetetre, ölelésre, romantikára, de a férjemre már nem tudok "úgy" tekinteni, hozzáérni sincs kedvem. Elmondtam neki hogy már ne számítson együttlétre, de az a benyomásom, hogy biztos benne hogy majd helyrerázódnak a dolgok. Úgy érzem könnyebb lenne a dolgom ha fel lehetne hozni ellene vmi rosszat, de ő az a "jó ember, jó fej" típus, akit mindenki kedvel. Milyen alapon válnánk el? Mert már nem kívánom? Mert nem vágyom közös programokra? Semmi ilyesmire.. Meg aztán ha ezek meglennének, még inkább reménykedne hogy ez a kellemetlen helyzet csak átmeneti dolog. Az lenne a megoldás ha beleszeretne valakibe aki viszonozza, mert sajnálom hogy miattam lemarad az életről. De hallani sem akar róla, és hát nem az a típus akiért tolonganak a nők... Pedig csak abban az esetben lenne hajlandó változtatni ha lenne kilátásban Valaki. Egyedül az motiválná. Szerintem nálad is hasonló a helyzet. Beszéltél vele egyáltalán ezekről, amit leírtál? Nem lehet hogy ő rugalmasabban fogadná?

2023. nov. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
60%

Utolsó, jogod van a boldogsághoz!!


A férjed nem tudja megadni azt, amire vágysz. Egy életed van, ne teljen el úgy, hogy vágyódsz valami olyan dolog után, amit mástól megkaphatnál.


Meg lehet kövezni, és nem, nem férfi vagyok, mégis így gondolkodom.


Ülj le a férjeddel, és adj neki ultimátumot. Ha nem akar tenni semmit érted, akkor vagy válj el, vagy keress szeretőt (aki valóban szeret majd).

2023. nov. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
45%

Csinald magadnak.

Probalkozz masszazzsal rsjta. Haton vsn a feszultseg pontja.

Olelkezes: bor bor kontakt.

Tanc.

Kocogas.

Napozas

Tengerben uszas.


Fogadjunk,h nem nyaraltok rendszeresen? Felelossegteljes munkskore vsn diplomas vezeto pozicio?

2023. nov. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
38%

12-es!

Az a baj, hogy már mindegy mit tesz, vagy mit nem, semmi sem lesz a régi. Már mondtam neki hogy ez van. Ő reménykedik.

És az a legrosszabb hogy ha úgymond jól elvagyunk, beszélgetünk, vagy gyerekekkel van program, ő úgy tekinti minden a legnagyobb rendben, megint jókat szexelünk majd. Emiatt elkezdtem tüskés lenni olykor hogy hogy is mondjam, ne bízza el magát ☹️

Kérdező, látom előttem felvetették többen a szerető témát. Én nem mertem írni, de tényleg ez lehet a végső megoldás a váláson kívül. Egy életünk van. Az én plátói szerelmem sajnos úgy vélem örökre plátói marad, de...

2023. nov. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Az előbbi voltam, 14-es a 11es folytatása
2023. nov. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
70%
Párterápia!
2023. nov. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező és 11-es.

Van az a mondás, hogy ki milyen virágot szakít, azt szagolja...

Nem tudom, ki, vagy mi kényszerített titeket, hogy hozzámenjetek a férjetekhez, de valamiért csak összekalapáltak nektek néhány csemetét, vagy nem?

A válasz a problémátokra nagyon egyszerű: ti már nem akarjátok ezt a "virágot". Nincs már semmi érzelem a másik iránt, de nemi vágy abszolút nincs. Nincs más teendő, mint korrekten beadni a válást. De utána tessék viselni a következményeit is! És nem a puhaheréjű exeiteket hívogatni, ha szorít a cipő, vagy kiderül, nem ilyen lovat akartatok, amikor kitettétek a szűrüket.

Elárulom, (ha nem is vennétek észre, mert vakon mentek a vágyaitok után,) a gyerekeket cudarul megviseli majd a válás.


Be lehet feküdni az első sárm-ász alá, aki mindent megad, amit nem kaptatok meg a házasságban. El lehet szeretni más férjét is, láttunk már ilyet. Higgyétek el, a rózsaszín köd akkor is elmúlik, ha 40 felett borítja el az agyat! Utána lehet, hogy egy minőségi élet jut nektek az előző házassághoz képest, de -ne haragudjatok-ennyi idősen nagyon patent nőnek kell lennetek, hogy kihúzzátok ezt a kártyát. Két gyerekkel...


A párkapcsolatra is igaz: amíg nem szaródott el végletesen, addig meg lehet javítani. Erre kellene törekedni. A 11-es hozzászólónál lehet, hogy nem menne, mert eléggé lefikázza a férjét, mondjuk nem értem, miért feküdt le vele egyáltalán, ha nem tetszett már akkor sem.

Férfiként írom, hogy egy normális apát nagyon meg kell becsülni. Annyi, de annyi félnótás faszi van. Meg a nagy kanok, akiknek minden szutyokba beleakad a brácsájuk, a feleségük meg mit sem sejtve otthon várja őket. A szingli férfitársaimnál meg megy a nagy szöveg, beszédítik a nőket, majd beteszik őket a telefonkönyvbe szűkösebb időkre 2-3 másik szerencsétlen nő közé, ha épp nincs kit kenegetni.

Fiatal kanokat mindig lehet találni egy kiadós kefélésre, de ehhez kell az a vastag bőr, ami nem mindenkinek van meg.


Nem mondom, hogy megérdemelnétek csak a tanulópénz miatt, hogy jól megcibáljon titeket az élet, mert gonoszság lenne ilyet kívánni bárkinek is. Épp elég baj nektek, hogy olyan férfi mellett vagytok boldogtalanok, akik mellett egy megcibált nő megtalálhatná a boldogságát egy életre.


A fiatalabb férfitársaimnak csak annyit üzennék, hogy véletlenül se vállaljatok gyereket olyan lánnyal, aki nem reménytelenül szerelmes belétek. Különben ti is így fogtok járni, mint a fenti asszonykák megszívatott párjaik.

2023. nov. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
63%

17-es (férfi)

Sokmindenben igazad van.

Reagálok pár dologra :

Az élet már megcibált a férjem előtt, úgyhogy fordított volt a sorrend. Tehát van viszonyítási alapom. Ezért, igen, azt hittem megtaláltam a boldogságot egy életre!


Nem gondolom hogy 40+ évesen olyan nagyon hátrányos helyzetű lennék, a környezetemben sokan találtak új szerelmet ennyi idősen. De mindegy, erről még nincs is szó.

11es voltam.

2023. nov. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Én fiatal nőtlen férfi vagyok, de eléggé elszomorít, ha ilyeneket olvasok. 😭

Ha valakinek van egy társa, aki már jól ismeri és megbecsüli őt, ráadásul vannak közös gyermekeik is, akkor szerintem inkább arra kéne koncentrálni, hogy mi a jó. Az ilyen mozaik család sokkal nehezebben menedzselhető és nem biztos tartós lesz az új kapcsolat sem.

2023. nov. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
50%

11 es és 18- as. Még el is hiszed, hogy a környezetedben mekkora szerelmeket találtak. Mert a face azt mutatja. Persze. Komolyan, a naivitásod kamaszlányéval vetekszik.


A volt nejem ezerrel kapaszkodna belénk. Látom a vergődését. Sajnos a 17- es minden szava és sora igaz!

2023. nov. 7. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!