Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lek*váztam aki tetszik, ilyenkor nekem kéne keresni?

Figyelt kérdés
Az eset kb 2 hete történt, nem volt egyikőnk sem szomjas, de nálam elpattant valami és elég csúnyán lek*rváztam. Persze józanul nem tenném, de utána mindenhol tiltott. Arra gondoltam, hogy eltelt ennyi idő, talán lehiggadt és valaki másról írok neki egy SMS-t, hogy nagyon sajnálom és elnézést kérek. Egy közös ismerősünknek mondta a hétvégén hogy ő nem fog keresni engem, szóval gondolom nekem kéne. De félek mi van ha nem bocsát meg. Szerintetek megírjam neki azt az üzenetet?
nov. 7. 15:09
A kérdező szavazást indított:
Igen, írd meg
Nem, hagyd ennyibe a dolgot
34 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Ne bántsd tovább, hagyj békét neki.
nov. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Hagyd békén. Meg az összes többi nőt is. Ha véletlen megbocsátana, mi a garancia rá hogy nem teszed meg megint? Vagy nem mondasz, csinálsz ennél rosszabbat is, ha már képtelen vagy visszafogni az indulataidat?
nov. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is voltam már nem szomjas állapotban lánnyal aki tetszett, de valahogy akkor sem jutott eszembe lekvázni.:D Ennek van vmi háttere?
nov. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Hagyd békén, majd a következő nővel emberi módon fogsz bánni.
nov. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt engedd el! Max egy bocsánatkérés részedről, de azt ne várd hogy összejöttök.
nov. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Előzménye az éppenséggel volt neki, kb 1,5 éve hülyített, meg közben vagy 4 másik pasit is. Bocsánatot akartam kérni tőle, mert mégse így akarom lezárni, ha lezáródik a dolog.
nov. 7. 15:31
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Szóval 1,5 évig hülyített téged, részegen ezért lekváztad, és most mindezek után még azon aggódsz hogy nem fog megbocsátani és nem lesztek együtt? Ezt biztos jól átgondoltad haver?
nov. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%

Úgy néz ki nem te döntöd el hogy zárul le a dolog.

És az, amit leírtál előzménynek mindössze annyi, hogy pikkelsz rá, mert nem kaphattad meg. Ilyen hozzáállással nem is csoda, hogy kerül.

nov. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem, velem is volt nem egyszer, meg közben még kiderült hogy csomó mindenki mással is, és ez bukott ki belőlem részegen, mivel állandóan félreérthető dolgokat mondott, meg célozgatott és azt hittem van esélyem nála, főleg azok után amik voltak köztünk.
nov. 7. 15:42
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
És akkor most mit akarsz még tőle?
nov. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!