Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy pasinak szimpatikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasinak szimpatikus egy lány és tetszik neki, akkor fogja keresni?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy megismerkedtem egy fiúval. Talalkoztunk már személyesen is. Elkeztünk beszelgetni facen. Nagyon jól alakult minden a beszélgetés során. Másnap én írtam neki viszont legutóbb úgy voltam vele, hogy megvárom míg ő ír, hogy kiderűljön, mennyire igényli a beszélgetést, de nem írt. Kiváncsi vagyok, hogy fog e írni. Viszont ez jelent valamit, hogy nem írt? Levonhatok ebből következtetéseket? A beszélgetésünknél, sokat írt, meg mondott kedves dolgokat, hogy beszéljünk még stb..aztán "eltünt" másnap. Én nem fogok ráírni, az kizárt, én azt gondolom, hogy a fiúnak kell udvarolni. Sok jelzést adtam már neki arra utalva, hogy szimpatikusnak találom. Mit gondoltok?
2017. aug. 16. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ő is szingli? Szóba került ez vagy hogy mondjuk elmehetnétek valahova? A jót beszélgettünk, beszéljünk még-ből ne vonj le semmit. Az csak max azt jelenti hogy szimpatikus vagy neki. Adj neki pár napot, hogy jelentkezzen. Ha tényleg szeret veled beszélgetni, akkor fog írni.
2017. aug. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én írnék valamit,de valami poénosat,hogy elkezdődjön a beszélgetés.Lehet ő is arra vár,amire te.Írj neki valami laza dolgot,és abból meglátod.
2017. aug. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha te írtál neki, ő viszont neked nem, akkor nem valószínű, hogy komoly kapcsolatot akar,
2017. aug. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Millió oka lehet, hogy nem eres. Nem érdekled mégse, barátnője van, talonban vagy.
2017. aug. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!